DDOB Shop
DDOB Shop
Walentynkowe propozycje last-minute
13.02.2020

Walentynkowe propozycje last-minute

autor
Jeżeli razem ze swoją drugą połówką zaspaliście i nie zaplanowaliście nic specjalnego na tegoroczne Walentynki, to jeszcze nic straconego. Nie licz na to, że uda Ci się zarezerwować stolik w najmodniejszej restauracji lub kawiarni, ale to wcale nie znaczy, że w tym roku Święto Zakochanych spędzisz samotnie w domu. Dzięki tym propozycjom Wasze Walentynki nadal mogą być niezapomniane.
./uploads/zuzamt/51c70c5bdeda3e9e1893d92e4bbac60c.jpg

Fot: weheartit.com

Wspólne gotowanie

 Jeżeli Walentynki kojarzą się Wam z pysznym jedzeniem, a na wolny stolik w restauracji nie ma co liczyć, to może warto przygotować ucztę własnymi rękoma? To będzie dla Was niezła frajda. Omówcie wcześniej dokładne menu, przygotujcie listę zakupów i wspólnie się na nie wybierzcie. Następnie przystąpcie do gotowania. Możecie postawić na dania z afrodyzjakami: czekoladą, chilli, truskawkami. Dobrym pomysłem jest także wspólne przygotowanie sushi. Będziecie mieć przy tym niezłą zabawę.

---

./uploads/zuzamt/8aa2b2eed8c04db87c086d3c01f0561f.jpg

Fot: weheartit.com

Wyjście do kina

 Wiadomo, że wyjście do kina w Walentynki jest nieco oklepanym pomysłem, ale nie jest on zły. Jeśli uwielbiacie filmy, to może być dla Was najprzyjemniejsza opcja na spędzenie Święta Zakochanych. Niestety jeśli decydujecie się na zakup biletów na ostatnią chwilę, nie możecie oczekiwać, że trafią się Wam najlepsze miejsca. Musicie przeboleć to, że zostaniecie posadzeni na boku i dość blisko ekranu, ale tak też się da oglądać film.

---

 

./uploads/zuzamt/a2f2c5f5b794b1ae5b666047f7236909.jpg

Fot: weheartit.com

Spacer i piknik w parku

 Sam spacer w parku może być niewystarczającym pomysłem na Walentynki, ale dodanie do niego małego pikniku będzie już bardziej wyjątkowe. Oczywiście nie namawiam Was, abyście siedzieli na zmrożonej ziemi na kocu, ale możecie znaleźć ładnie położoną ławkę i na niej przygotować swoją ucztę. Zadbajcie o przekąski łatwe do jedzenia w polowych warunkach i coś do picia (najlepiej rozgrzewającego). Możecie też zamówić pizzę na wynos w pobliskiej pizzerii i wziąć ją ze sobą do parku. Wszystko zależy od tego, na co będziecie mieli ochotę w danym momencie. Taki walentynkowy piknik z pewnością będzie czymś bardziej wyjątkowym niż zwykły spacer.

---

  

./uploads/zuzamt/3aa953b1b277cdb4f38e58f1fea6a0d1.jpg

Fot: weheartit.com

Romantyczny wieczór w domu

 Walentynkowy wieczór spędzony wspólnie w domowym zaciszu wcale nie musi być nudny. Możecie przygotować do obejrzenia romantyczny film, zaopatrzyć się w masę popcornu lub chipsów i cieszyć się, że nie musicie siedzieć koło miliona innych, nieznajomych par. Możecie także zadbać o romantyczną playlistę, zapalić świeczki i cieszyć się swoją obecnością. To zależy tylko od Was.

---

 

./uploads/zuzamt/e865d4a05a2100a1e26b6d11a2829600.jpg

Fot: weheartit.com

Podwójna randka z zaprzyjaźnioną parą

 Jeśli nie jesteście parą, która lubi romantyczne wieczory i najchętniej wcale nie obchodzilibyście Walentynek, to może warto podpytać znajomych par, czy mają plany na ten wieczór? Może znajdzie się ktoś, kto chętnie się z Wami spotka na podwójną randkę? Możecie umówić się na wieczór z planszówkami lub wspólne oglądanie najnowszych seriali i filmów. Wiadomo, że w większym gronie zawsze jest dobra zabawa.

---

 

./uploads/zuzamt/683d944ac366163fb44bc2e09bfb2f63.jpg

Fot: weheartit.com

Spontaniczny wypad w nieznane

 A może jest jakieś miejsce w okolicy, w które zawsze chcieliście pojechać, ale jakoś nigdy nie było okazji? To teraz jest. Wsiądźcie w samochód, autobus lub pociąg i zróbcie sobie spontaniczną wycieczkę krajoznawczą. Nawet jeżeli miałoby to oznaczać zwykły spacer po pobliskim mieście (bo we wszystkich restauracjach i kawiarniach stoliki będą zajęte), zobaczycie nowe miejsca i z pewnością zapamiętacie ten wieczór na długo. Ponadto takie spontaniczne pomysły zawsze wspomina się najlepiej.

---

 

./uploads/zuzamt/34f9efaed5d136282b89037832faf8d0.jpg

Fot: weheartit.com

A może Walentynki na sportowo?

 Jeśli oboje jesteście fanami sportu, to może warto ten wieczór spędzić na sportowo, realizując swoje pasje? Możecie wybrać się na siłownie i wykonać wspólny trening albo zarezerwować kort do squasha i wylać na nim siódme poty? Super pomysłem jest także wypad do aquaparku (jeżeli w Waszej okolicy jakiś się znajduje). A może uda się zarezerwować tor na kręgielni? Sama widzisz, że opcji na aktywne spędzenie Walentynek jest naprawdę masa.

---

 

8 lubi to
3
146
3 komentarzy

Cichocki
0

.

odpowiedz

SaraCzarnawska
0

Super! Zapraszam też do mnie, a przy okazji zostaw coś po sobie🙂

odpowiedz

stomatostudent

Cichocki
0

.

odpowiedz

SaraCzarnawska
0

Super! Zapraszam też do mnie, a przy okazji zostaw coś po sobie🙂

odpowiedz

stomatostudent

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda