15 rzeczy do zrobienia na pierwszej randce, by błagał o drugą
23.07.2018

15 rzeczy do zrobienia na pierwszej randce, by błagał o drugą

Umówiłaś się na pierwszą randkę z wymarzonym chłopakiem i już szalejesz z radości. W głowie układasz wspólne plany na kilka lat do przodu. Nie tak prędko. To, że się umówiliście, nie oznacza, że będziecie razem do końca życia. Jeśli między Wami nie zaiskrzy, raczej nie masz szans na drugie spotkanie. Zastanawiasz się, co w takim razie powinnaś zrobić, aby on marzył o kolejnej rance z Tobą? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

 

1. Nie spóźnij się

Musisz zadbać o dobre pierwsze wrażenie. Jeśli się spóźnisz na umówione spotkanie, na pewno nie zostanie to dobrze odebrane przez chłopaka. Przyjdź punktualnie, a u niego zapunktujesz.

Źródło: weheartit.com

 

 

2. Zachwyć go swoim wyglądem

Na pierwszej randce postaw na modny outfit, ale pamiętaj, żeby nie przesadzić. Odpuść sobie krótką mini i niebotycznie wysokie szpilki. Ubierz się modnie, ale wygodnie. Zrób makijaż, który delikatnie podkreśli Twoją urodę. Postaraj się, aby efekt nie zdradzał ile czasu spędziłaś przed lustrem. Jeśli będziesz przebrana i za mocno wymalowana, nie zrobisz dobrego wrażenia. Faceci wolą naturalne dziewczyny. Pamiętaj o tym.

Źródło: weheartit.com

 

 

3. Uważnie go słuchaj

Gdy podczas pierwszej randki chłopak będzie opowiadał Ci o swoich pasjach, to słuchaj go uważnie. Zaangażuj się w rozmowę. Zadawaj mu pytania i reaguj na odpowiedzi.

Źródło: weheartit.com

 

 

4. Bądź elokwentna

Pokaż się z najlepszej strony. Zwróć uwagę na sposób, w jaki się wypowiadasz. Postaraj się, aby Twoje wypowiedzi były spójne i poprawne językowo.

Źródło: weheartit.com

 

 

5. Reaguj inteligentnymi odpowiedziami

Faceci uwielbiają inteligentne dziewczyny, z którymi mogą prowadzić fascynujące dyskusje. Często podczas pierwszej randki mężczyźni próbują się z nami droczyć. W ten sposób testują, jak duży dystans do siebie ma dziewczyna, z którą się spotkali. Zapunktujesz u niego, jeśli Twoje odpowiedzi będą inteligentne, lekko zaczepne i zabawne.

Źródło: weheartit.com

 

 

6. Zdradź mu swoje pasje

Twoja pasja z pewnością będzie dla niego ciekawostką, dlatego nie wstydź się zdradzić czym się interesujesz. Będzie to dla Was kolejny temat do rozmowy.

Źródło: weheartit.com

 

 

7. Bądź nieco tajemnicza

Na pierwszej randce nie zdradzaj chłopakowi wszystkich swoich sekretów. Jeśli zada Ci pytanie, na które nie chcesz odpowiadać, powiedz, że to temat na kolejne spotkanie. W ten sposób zasugerujesz mu, że liczysz na drugą randkę oraz pozostaniesz nieco tajemnicza.

Źródło: weheartit.com

 

 

8. Flirtuj z nim

Skoro umówiliście się na randkę, a nie wypad całą paczką na imprezę, to znaczy, że oboje jesteście sobą zainteresowani. Nie bój się lekko z nim flirtować. Dzięki temu masz większe szanse, że między Wami zaiskrzy i ponownie się spotkacie.

Źródło: weheartit.com

 

 

9. Postaw na mowę ciała

Możesz delikatnie bawić się swoimi włosami, patrzeć mu głęboko w oczy lub zebrać włosy na jedno ramię, odsłaniając lekko szyję. Te wszystkie drobne gesty niesamowicie działają. Tylko pamiętaj, żeby nie przesadzać – nie wyginaj się nienaturalnie w jego stronę, nie przeszywaj go wzrokiem przez cały czas… Chyba, że chcesz, aby pomyślał, że coś z Tobą nie tak…

Źródło: weheartit.com

 

 

10. Nie udawaj kogoś innego

Wiadomo, że każda z nas chce wypaść jak najlepiej na pierwszej randce, ale nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Prawda prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw. Jeśli nie jesteś fanką sportu, to nie wymyślaj, że to Twoja wielka pasja.

Źródło: weheartit.com

 

 

11. Nie reaguj histerycznym śmiechem

W stresujących sytuacja różne rzeczy się zdarzają, ale postaraj się panować nad swoimi reakcjami. Chłopak może negatywnie odebrać, jeśli wpadniesz w histeryczny śmiech, nad którym nie będziesz w stanie zapanować.

Źródło: weheartit.com

 

 

12. Zaproponuj, że za siebie zapłacisz

Jeśli jesteście w kawiarni i chłopak poprosi o rachunek, zaproponuj, że za siebie zapłacisz. On prawdopodobnie nie wyrazi na to zgody, ale doceni Twoją propozycje.

Źródło: weheartit.com

 

 

13. Nie poruszaj ciężkich tematów

Na pierwszej randce nie poruszaj ciężkich tematów, takich jak: polityka, religia, pieniądze, dawne związki czy problemy rodzinne. To nie jest dobry moment na takie dyskusje. Wybierz raczej tematy neutralne i niekonfliktowe, np. ulubione filmy i seriale, hobby, wspólni znajomi, ulubione miejsca.

Źródło: weheartit.com

 

 

14. Pokaż mu, że Ci się podoba

Jeśli chłopak Ci się podoba i w czasie randki nie zmieniłaś zdania na jego temat, to pokaż mu w subtelny sposób, że jesteś zainteresowana kolejnym spotkaniem. Dużo się uśmiechaj, używaj zwrotów typu „świetnie się z Tobą bawię”. Możesz też powiedzieć mu jakiś komplement. Spraw, żeby się nie bał zaproponować drugiej randki.

Źródło: weheartit.com

 

 

15. Poczekaj, aż sam się odezwie po randce

Gdy randka dobiegnie końca, nie wysyłaj mu po godzinie smsa, że już za nim tęsknisz. Poczekaj, aż on sam się do Ciebie odezwie. Bądź cierpliwa, ponieważ niektórzy mężczyźni specjalnie odwlekają kolejny kontakt nawet o kilka dni. Jeśli będzie chciał znowu Cię zobaczyć, to na pewno znajdzie czas, aby do Ciebie napisać lub zadzwonić.

Źródło: weheartit.com

  • udostępnij
1 komentarzy

BlogSoulWorkersow
1

Najważniejsze to być sobą, taka sztuczność odstrasza, albo można się zdziwić po jakimś czasie, że ta osoba była inna w pierwszym tygodniu a teraz inna.

odpowiedz

BlogSoulWorkersow
1

Najważniejsze to być sobą, taka sztuczność odstrasza, albo można się zdziwić po jakimś czasie, że ta osoba była inna w pierwszym tygodniu a teraz inna.

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda