DDOB Shop
DDOB Shop
Wersow poznała Friza kilka lat temu, ale nie przypadł jej do gustu...
13.07.2020

Wersow poznała Friza kilka lat temu, ale nie przypadł jej do gustu...

Wersow razem z Murcix odpowiadała na pytania widzów podczas jednego z livestreamów na Twitchu. Okazało się, że Weronika poznała Friza już wiele lat temu, ale wówczas nie przypadł jej do gustu.

Jak Wersow poznała Friza?

Wersow to jedna z najpopularniejszych Youtuberek w Polsce. Sporą część swojego sukcesu zawdzięcza Frizowi, który może poszczycić się największą liczbą wyświetleń, jeśli chodzi o kanały należące do Ekipy. Co ciekawe, Wersow i Friz znają się już od wielu lat, jednak nie od razu przypadli sobie do gustu. Gdy spotkali się po raz pierwszy, Friz był promotorem jednego z klubów. Nie zrobił dobrego wrażenia na Weronice, z kolei dziewczyna bardzo mu się spodobała i prosił ją o jej imię.

Z Karolem to jest taka historia, że my znaliśmy się wcześniej, niż później zaczęliśmy się od nowa spotykać - opowiada Weronika - Historia z Karolem zaczęła się w ogóle pod klubem. Ja, kiedy wyszłam z moją przyjaciółką na imprezę i to była jedna z nielicznych imprez, na które ja wtedy chodziłam. Pamiętam, że poszłam na imprezę i Karol był wtedy promotorem. Wyobraźcie sobie, że on dał nam tę karteczkę i my poszłyśmy z moją przyjaciółką do klubu.

./uploads/jeilliebean/2e998275a8d637f4c5c6806659ae18e9.jpg

Gdy Friz poznał Weronikę, nie był sławnym Youtuberem, a promotorem, który rozdawał ulotki zachęcające do wejścia do klubu.

No i zaraz oczywiście, to było trochę cebulackie zachowanie, bo z moją koleżanką… A co, to my idziemy po kolejną karteczkę i poszłyśmy do niego i zaczęłyśmy się pytać, czy da nam kolejną karteczkę i pamiętam, że Karol wtedy powiedział, że mi dał bez problemu, a mojej przyjaciółce powiedział, że dam ci, jeżeli powiesz, jak twoja koleżanka ma na imię i już tutaj zabajerował - kontynuuje historię Wersow.

Koleżanka Weroniki powiedziała, że dziewczyna ma na imię Stanisława. Friz oczywiście w to nie uwierzył. Karol nie zrobił wtedy dobrego wrażenia na Wersow. Wszystko ze względu na to, że był bardzo zapracowany i wyniosły. Dziewczyna wolała skromniejsze, bardziej pokorne towarzystwo. Dopiero po kilku latach Youtuberka i Friz odnowili kontakt i na pierwszej randce znaleźli wspólny język. Wersow wspomina, że rozmawiali ze sobą przez wiele godzin. 

Znaliście tę historię pary?

View this post on Instagram

Tyle miłości! 🤍☁️

A post shared by WERONIKA SOWA (@wersow) on

4 lubi to
0
1358
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda