Jak sprawić, by on Cię pocałował? 7 sprawdzonych sposobów!
16.03.2018

Jak sprawić, by on Cię pocałował? 7 sprawdzonych sposobów!

Chodzi o niuanse.

Spotykacie się już jakiś czas. Naprawdę czujesz coś do tego faceta i możesz powiedzieć, że jest między Wami chemia. Zostawia cię przy drzwiach, uśmiecha się, mówi, że świetnie się bawił i odchodzi.

 

Bez pocałunku. Ehhh! Czy to twój oddech? Czy masz zimno na ustach? Dlaczego on cię nie pocałował? Czy istnieje metoda, aby zmusić faceta do pocałunku po spędzeniu razem tyle czasu?

 

Wszystko zależy od charakteru chłopaka. Niektórzy mężczyźni mogą być tak nieśmiali, że muszą zostać zwabieni, aby cię pocałować, podczas gdy inni są typem macho i będą chcieli cię pocałować już na pierwszej randce. Może też trafiłaś na nieśmiałka, który chce cię pocałować, ale nie jest przekonany co do swoich umiejętności.

 

Nie martw się – jest kilka technik, aby przekonać go, by Cię pocałował. Bez bycia zbyt bezpośrednią.

 

Źródło: Pinterest.com

 

 

#1. Dotknij go w trakcie rozmowy.

Nie kładź ręki na kolanie. To będzie zbyt oczywiste. Ale dotykaj go od czasu do czasu delikatnie po ramieniu lub jego dłoni. Stwórz ciepłą, przytulną i intymną atmosferę dla was dwojga.

 

#2. Uśmiechaj się.

Oczywiście nie chodzi o jakikolwiek uśmiech. Mówimy o uśmiechu typu "podejdź bliżej", który zaprasza go ustami i oczami do pocałunku.

 

Źródło: Pinterest.com

 

#3. Przechyl głowę lekko na bok i patrz prosto na jego usta.

Następnie wróć do jego oczu. Nie przesadzaj z tym spojrzeniem, bo wyjdziesz na desperatkę. Po prostu rób to naturalnie. Jeśli ten facet nie jest kosmitą, będzie wiedział, co robisz i dlaczego.

 

#4. Daj mu wskazówki.

Jeśli spotykasz się z geekiem, może on być trochę nieświadomy. To smutne, ale prawdziwe, biorąc pod uwagę fakt, że większość facetów w TV , których widzimy w mediach, to bożyszcze, które potrafią romansować z kobietą.

To media, i niestety większość facetów po prostu taka nie jest i czasami nie czują romantycznej części związku.

 

Źródło: Pinterest.com

 

#5. Sprowadź to do rozmowy.

Zapytaj go, co lubi w tobie. Powie Ci  „bla, bla, bla” (cokolwiek co mu się podoba). Kiedy on zapyta, co ci się podoba, powiedz mu, że lubisz jego usta. Powiedz to z najcieplejszym uśmiechem. Będzie mu to schlebiać i prawdopodobnie zaczerwieni się i mamy nadzieję, że to go popchnie do dalszego kroku.

 

#6. Powiedz, że jest Ci zimno.

Wciąż nie było pocałunku? Spróbuj starego, dobrego sposobu: "Jest mi tak zimno". Pocieraj ramiona w górę i w dół, jakbyś miała dreszcze, co powinno skłonić go do owinięcia Cię ramionami lub zaoferowania ci bluzy. Jeśli nie zrobi nic, zbliż się do niego, wciąż pocierając ramiona.

 

#7. Przejmij inicjatywę.

Jeśli nie zadziałały na niego poprzednie wskazówki, weź sprawy w swoje ręce i ty go pocałuj. Nie skocz na niego i wbij się w niego jak spragniona krwi wampirzyca. Po prostu pochyl się cicho i daj mu miłego całusa. Odsuń się i mów dalej, jakby całowanie go było najbardziej naturalną rzeczą.

 

Źródło: Pinterest.com

  • udostępnij
2 komentarzy

Oliwia-Głuszko

Glassy
0

👍

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda