DDOB Shop
DDOB Shop
Penn Badgley został ojcem! Jakiej płci jest jego pociecha?
22.09.2020

Penn Badgley został ojcem! Jakiej płci jest jego pociecha?

Aktor znany przede wszystkim z takich produkcji jak "You" czy "Plotkara" został tatą. Razem z żoną Domino Kirke powitali na świecie swojego potomka.

Aktor z serialu "Plotkara" został ojcem

Radosną nowinę dotyczącą tego, że para spodziewa się dziecka, Domino Kirke ogłosiła na Instagramie. Piosenkarka zdobyła się wówczas na bardzo szczere wyznanie. Jak się dowiadujemy, jej poprzednie ciąże kończyły się poronieniem. Tym bardziej niedawne pojawienie się na świecie wspólnego potomka wzbudza wiele emocji. Penn Badgley znany jest przede wszystkim z uwielbianego przez widzów serialu You. Teraz czeka go najważniejsza rola w życiu - rola taty.

./uploads/jeilliebean/445a68326806256db5ef8e0c0a9deb34.jpg

Penn Badgley doczekał się potomka!

Dziecko Penna Badgleya i Domino Kirke jest już na świecie. Mama ogłosiła radosną nowinę na Instagramie. Piosenkarka opublikowała obrazek przedstawiający serce jej nowo narodzonego dziecka. Jak wiadomo, para powitała chłopca. Jego imię nie jest jednak jeszcze znane.

Penn i Domino są małżeństwem od 2017 roku. Kirke ma już 10-letniego syna z poprzedniego związku, którego urodziła w wieku 25 lat. Jak sama przyznała, doświadczenie to jest teraz bezcenne. Wokalistka wyznała także, że jako młoda mama nie miała dostatecznie dużo wsparcia. Obecnie jest zupełnie inaczej.

1 lubi to
0
549
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda