Reebok Ventilator
08.10.2015

Reebok Ventilator

 

 

 

 

 

Cześć misie! Czy coś wspaniałego ostatnio Wam się przydarzyło? Ja muszę powiedzieć, że otrzymałam ostatnio super okazję wycieczki do Wiednia i nie mogę się doczekać aż zobaczę to piękne miasto ( W tym momencie chciałam Was zachęcić do obserwowania mnie na snapchacie -lilajanowska, pokazuję tam swoje ciuchy na sprzedaż, może coś Was zainteresuje). Od zawsze marzyłam o wycieczkach po całym świecie. Londyn, Paryż, Wiedeń to takie moje najlepsze z najlepszych i przysięgłam sobie, że odwiedzę każde po kolei.
 
Podróże to coś wspaniałego, kolekcjonowanie wspomnień do których możemy często wracać. Nic nie daje takiego szczęścia jak odpoczynek gdzieś daleko od domu. Uważam, że rzeczy/czynności które zaspokajają Nas duchowo są o wiele ważniejsze od tych materialnych, przecież wspomnienia zostaną z Nami na zawsze i nie ma szans na ich wykasowanie czy wyrzucenie. Co innego z ciuchami, gadżetami, dają one tylko chwilowe szczęście, które szybko mija.
Chodzi o odpowiednie ustawienie swoich priorytetów, tak przykro mi za niektóre dzieci 2000+ dla których najlepszą rozrywką jest teraz laptop i tablet. Ja z przyjemnością wracam do swojego dzieciństwa, które pełne było niespodzianek i mnóstwa pomysłów, między innymi to ukształtowało mnie na takiego człowieka jakim jestem teraz. Kreatywność jest zabijana, a uważam ją za niezbędną w życiu. Mojego bloga by nie było, a jeśli już by istniał to wątpię żebym zyskała tak pozytywny odzew jaki jest teraz gdybym nie miała grama pomysłowości. Być a nie mieć ludzie, kolekcjonujcie wspomnienia, nie rzeczy :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Shoes - Reebok Ventilator // Watch - TomCarter CLICK  // Pants - CLICK // Shirt - CLICK // 

 

 

 

LILA JANOWSKA

MY NAME IS LILIANA BUT I LIKE WHEN YOU CALL ME LILA. I AM 18 YEARS OLD GIRL LIVING IN POLAND.

SMALL TOWN IS A BIG CHALLENGE FOR ME, GOSSIPS ARE EVERYWHERE BUT I HONESTLY DON'T CARE. LOVE BEING DIFFERENT AND HAVE MY OWN IDEA ABOUT EVERYTHING.

I'M DEFINITELY NOT THE TYPE OF PERSON WHO FOLLOWS THE CROWD. XX

http://www.lilajanowska.com/

  • udostępnij
2 komentarzy

Oliwia-Głuszko

aneczkai
0

<3

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

aneczkai
0

<3

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda