6 oznak, że on jest niestały w uczuciach
02.03.2018

6 oznak, że on jest niestały w uczuciach

Są subtelne, ale znaczące.

Czy szukasz znaków ostrzegawczych, że ktoś może być niestały w uczuciach?

Przede wszystkim dobrze dla ciebie, ponieważ próbujesz zapobiec złamaniu serca, zamiast leczyć się z zakochania!

Znaki ostrzegawcze, zwane również czerwonymi flagami, są zwykle bardzo oczywiste, ale wielu z nas nie chce ich widzieć lub przyznać, że istnieją. Ale są i należy zwrócić na nie uwagę.

Czemu? Przede wszystkim dlatego, że możesz potem cierpieć. Mogą to też być objawy pewnych zaburzeń, a nawet depresji.

 

Jakie są więc znaki ostrzegawcze?

#1. Jest zaborczy i zazdrosny.

Na początku może Ci się podobać to, że jest o Ciebie zazdrosny i spędzacie każdą chwilę ze sobą. Aby jednak związek przetrwał, musicie czasem odpocząć od siebie. Jeśli jednak on reaguje zazdrością na każdą rozmowę z osobą płci męskiej, nie pozwala wychodzić ze znajomymi i traktuje Cię jak swoją własność – to może być znak ostrzegawczy. Osoba, która chce kontrolować Twoje życie i ludzi, z którymi się spotykasz nie jest Ciebie wart.

Źródło: Pinterest

 

#2. Ma kiepskie relacje z rodziną.

Niezdolność do bycia szczerym w stosunku do rodziny i brak zaufania do niej mogą powodować rozdarcie między Wami. Jego humory i kłopoty rodzinne mogą dodatkowo odbijać się na Waszym związku. Jeśli nie potrafi być szczery z rodziną, Ty również nie możesz mu ufać.

Źródło: Pinterest

 

#3. Ma problemy z pieniędzmi.

Oczywiście nie musi być bogaczem, ale jeśli ma problem z zaoszczędzeniem kilku złotych to może być czerwona flaga. Co więcej, jeśli ktoś zapożycza się i chce Ci zaimponować ilością kasy i prezentami, może nie być pewny siebie, albo ukrywać prawdziwe oblicze.

Źródło: Pinterest

 

#4. Ma na koncie długą listę krótkich związków.

Jeśli często opowiada o byłych dziewczynach i naliczyłaś ich przynajmniej 5 to znak, że Twój facet należy do podrywaczy i zdecydowanie nie jest stały w uczuciach. Facet, który był w wielu związkach i nie bierze odpowiedzialności za zakończenie któregokolwiek z nich, nie jest kimś, z kim chciałabyś być w związku.

Źródło: Pinterest

 

#5. Zawsze Cię potrzebuje i jest czepliwy.

Każdy chce być potrzebny, ale ktoś, kto jest potrzebujący i chce być z tobą cały czas, jest kimś, kto nie jest pewien, kim jest i chce wykorzystać Ciebie, by się tego dowiedzieć. Jeśli facet dąsa się, bo nie może się z Tobą spotkać lub do Ciebie zadzwonić, to znaczy nie potrafi być sam ze sobą. Facet, który jest potrzebujący - jego niepewność ostatecznie cię zawiedzie.

Źródło: Pinterest 

 

#6. Jego reakcje są przesadzone.

 Śmiejemy się, gdy jesteśmy szczęśliwi, płaczemy, gdy jesteśmy smutni, i czasami krzyczymy, gdy jesteśmy przestraszeni lub źli. Te emocje są naturalne i stanowią istotną część zdrowia emocjonalnego. To, co nie jest w porządku, to reakcje przesadzone. Jeśli masz faceta, który kiedy się gniewa, krzyczy na ciebie i wyzywa Cię, to nie jest w porządku. Jeśli demonstruje ekstremalne wahania nastroju na początku tego związku, kiedy zazwyczaj pokazujemy się z najlepszej strony, w miarę upływu czasu najprawdopodobniej te skrajności staną się gorsze.

 

Zwracanie uwagi na sygnały ostrzegawcze, że ktoś jest niestabilny emocjonalnie, jest bardzo ważne w twoim życiu. Przebywanie z taką osobą może mieć negatywny wpływ na twoje życie. Więc zwróć uwagę na swojego faceta. Upewnij się, że jego uczucia do ciebie są prawidłowe i zdrowe. Jeśli jednak zauważyłaś któryś z powyższych sygnałów, zastanów się nad tym związkiem.

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda