10 oznak, że powinniście do siebie wrócić
23.02.2018

10 oznak, że powinniście do siebie wrócić

Dowiedz się czy potrzebujesz po prostu więcej czasu, aby wrócić do swojego eks czy powinniście odpuścić ten związek.

 

Czasami rozstanie jest najlepsze i po wysłuchaniu "Nigdy nie wrócimy do siebie" przez kilka tygodni, jesteś gotowa, aby pójść dalej. Innym razem nie możesz przestać myśleć o swoim byłym i zastanawiasz się, czy zakończenie sprawy było ogromnym błędem. Więc skąd wiedzieć czy potrzebujesz więcej czasu, aby przeboleć swojego eks, czy naprawdę powinniście wrócić do siebie?

 

Oto oznaki, że warto spróbować dać temu związkowi drugą szansę.

 

1. Zerwaliście z powodu głupiej kłótni. To wymknęło się spod kontroli i jakoś skończyło się rozejściem, ponieważ wtedy wydawało się, że jest to sposób na zakończenie kłótni. Ale teraz całkowicie tego żałujesz.

 

2. Myślisz o swoim eks dosłownie przez cały czas. Tęsknota za byłym chłopakiem jest całkowicie normalna i nie musi oznaczać, że powinniście wrócić do siebie. Ale jeśli istnieją trwałe uczucia, może to być znak, aby spróbować ponownie.

 

Źródło: Pinterest

 

3. Kiedy twoi znajomi oczerniają Twojego byłego, by poprawić Ci humor, a ty musisz go bronić.  Nie chodzi o to, że jest złą osobą, po prostu zrobił coś głupiego, a może oboje popełniliście błąd. Tak czy inaczej, źle się czujesz, gdy ktoś mówi coś negatywnego na jego temat, ponieważ on był dla ciebie naprawdę ważny.

 

4. Myśl o nim z inną jest nie do zniesienia. Starasz się o tym nie myśleć, bo sama myśl o tym rozdziera serce. Szczególnie dlatego, że wiesz, że jeśli on zacznie chodzić na randki, ta dziewczyna zda sobie sprawę, jak niesamowity jest twój były i martwisz się, że nigdy więcej nie będziesz mieć drugiej szansy.

 

5. Myśl o randkach z innymi jest również nie do zniesienia. Twoi przyjaciele ciągle próbują cię zmusić do randkowania, ale nie możesz nawet myśleć o flircie z kimś innym. Nie ma nikogo innego, z kim chciałabyś być, ponieważ to nie będzie to samo.

Źródło: Pinterest

 

6. Twój były chce do Ciebie wrócić. Musisz najpierw TY wyrazić swoje uczucia i zdecydować, czy to naprawdę najlepszy związek dla CIEBIE, bez względu na to, czego chce twój eks. Ale nie powinnaś także przekonywać go, że warto dać Wam drugą szansę. Ciężko jest pozwolić odejść komuś, na kim naprawdę nam zależy, jeśli nie jest on otwarty na zejściu się, lepiej skupić energię na wyjściu z dołka, zamiast próbować zmienić umysł byłego. Jeśli też chce spróbować, sam wróci.

 

7. Twoja mama uważa, że ​​powinnaś dać mu drugą szansę. Rodzice zawsze chcą tego, co jest dla ciebie najlepsze. Więc jeśli brakuje ci Twojego byłego, a mama lub tata uważają, że zasługuje na kolejną szansę, mogą mieć racje.

 

8. Nie żałujesz czasu, który spędziliście razem, mimo że cierpisz. Kiedy wydostaniesz się z bezsensownego związku, w końcu zastanawiasz się, dlaczego w ogóle byłaś z kimś takim. Ale gdy masz myśli, że umówiłabyś się z nim na nowo, nawet jeśli oznaczałoby to przechodzenie przez ból, który czujesz teraz, pomyśl, czy negatywy naprawdę przewyższają wszystkie pozytywy.

Źródło: Pinterest

 

9. Twojemu eks wydaje się być naprawdę przykro z powodu tego, co się stało. Aby mu zaufać i iść dalej, musisz wiedzieć, że rozumie, dlaczego jesteś smutna i że jest Ci przykro z powodu zranienia. I vice versa! W przeciwnym razie to po prostu nie ma sensu.

 

10. Przebaczyłaś mu. Przeprosiny to dobry pierwszy krok, ale upewnij się, że możesz odpuścić swój gniew i zaakceptować to, co się stało, a nie tylko próbować o nim zapomnieć.

 

  • udostępnij
2 komentarzy

StrażniczkaFoxTribus
1

Aktualnie posiadam status w związku "skomplikowany". Super post 👍 

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

StrażniczkaFoxTribus
1

Aktualnie posiadam status w związku "skomplikowany". Super post 👍 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda