Gwiazda „Zmierzchu” zagra Księżną Dianę! Kristen Stewart nie do poznania!
29.01.2021

Gwiazda „Zmierzchu” zagra Księżną Dianę! Kristen Stewart nie do poznania!

Kristen Stewart to aktorka, której dużo osób zarzuca grę jedną twarzą – skwaszoną. Patrzą tak jednak przez pryzmat roli ze „Zmierzchu”. Niewiele wie, w jak wielu niszowych produkcjach zagrała, pokazując całkiem inne oblicze. Teraz wcieli się w postać Księżnej Diany – uwielbianej przez miliony – w biograficznym filmie w reżyserii Pabla Larraina.
./uploads/Dżo_FlamingBlog/6ad9d6af6e386c1a325547490535832b.jpg

W sieci umieszczono pierwszy kadr. Jest na nim Kristen, ucharakteryzowana na Dianę, i trzeba przyznać, że jest zupełnie nie do poznania! A co więcej – bardzo ją przypomina. To spojrzenie, te smutek i ból w oczach, te niewinność i delikatność. Przed aktorką naprawdę trudne zadanie – czy podoła wyzwaniu? Z pewnością udział w biograficznym filmie o Lady Di wzięła na poważnie, jak większość swoich ról, szczególnie w niszowych produkcjach. Wierzymy, że Kristen perfekcyjnie odda charakter Księżnej i ból, jaki towarzyszył jej przez wiele lat życia u boku Karola.
 
O czym będzie sam film? W przeciwieństwie do innych (wielu już powstałych) produkcji o Dianie, ten będzie opowiadał tak naprawdę o wyłącznie trzech dniach z życia Księżnej. Dniach, w których postanowi zostawić Księcia Karola, kiedy poczuje zupełną rezygnację. Jak na pewno wiedzą fani – takie rozterki towarzyszyły jej podczas świątecznego pobytu Sandringham w rezydencji Windsorów w 90. latach ubiegłego wieku. Za reżyserię wziął się wspomniany już Pablo Larrain (znany z nagradzanych filmów biograficznych), za to za scenariusz odpowiada Steven Knight, który napisał między innymi „Peaky Blinders”. Wygląda na to, że jest na co czekać! Film „Spencer” ma trafić na ekrany już jesienią tego roku, niedługo przed 25. rocznicą śmierci Lady Di.

Widzicie Kristen w Roli Diany?
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/3d6b3cfb496dc6acd33fb2a8f83203b0.png
1 lubi to
0
600
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda