Co Go w Tobie denerwuje, a co przyciąga?
16.02.2018

Co Go w Tobie denerwuje, a co przyciąga?

 


Facet to istota prosta, często nierozumiejąca myśli kobiet. A przede wszystkim nie ma u nich takiej opcji jak „DOMYŚL SIĘ”
Zawsze, ale to zawsze trzeba wszystko powiedzieć prosto z mostu, wyraźnie i w prostym języku. Tylko tak, żeby zrozumieli po swojemu. Dlatego już się dowiadujemy skąd wzięło się wyrażenie „na chłopski rozum”. Ale czym byłby świat bez nich?

Kochamy ich nad życie i napewno żadna z Was nie wyobraża sobie życia bez mężczyzny.Wróćmy do tematu, czyli co ich w nas irytuje?1) Po pierwsze, faceci nienawidzą jak dziewczyna ma huśtawki nastrojów.

Cały dzień jesteś szczęśliwa, miła, aż tu nagle BUM! Zaczynasz kłótnie i sama nie wiesz o co? Hmm? Czy to okres? Prawdopodobnie tak. Przypomniało Ci się co zrobił 5 miesięcy temu i nie możesz o tym zapomnieć? Tak, wiem. Kobieta nigdy nie zapomina. Ale dla dobra związku najlepiej przemilczeć to i nie drążyć tematu, który był dawno i już mu to wybaczyłaś.
 


2) Następnym punktem jest kobieta wiecznie niezadowolona.

Twój ukochany chce zabrać Cię do kina, kupił już bilety, starał się bardzo, abyś była zadowolona.. a Ty? Foch bo nie jest to komedia romantyczna? Halo. Nie może być tak, że zawsze robicie i wybieracie tylko to na co Ty masz ochotę. Weź wyluzuj.. Idź na film akcji i zrobisz mu wielką przyjemność a będzie bardzo zadowolony.

 

 


3) Komplementy


 - „Ale pięknie wyglądasz w tej sukience, podkreśla Twoje kształty!”
-„Oszalałeś zdejmuję ją! Wyglądam jak gruba świnia”

Faceci nienawidzą jak kobieta nie umie przyjąć komplementów.
Jeżeli on mówi, że pięknie wyglądasz w tej sukience to tak jest ! I wcale nie uważa, że jesteś gruba! Wręcz przeciwnie, podobają mu się Twoje kształty i to bardzo. Czy nie lepiej odpowiedzieć dziękuję kochanie? Ucieszy się, że doceniasz jego słowa.

4) Nic.

C: Co się stało kochanie?
D: Nic.
To jest chyba najgorsze.
Obraziłaś się na niego. Przychodzi do domu i  nie odzywasz się do niego, nie odpowiadasz mu na pytania. Jedyne co umiesz powiedzieć to NIC. A w Twojej głowie „domyśl się idioto”.
Nie, nie. On się nie domyśli.
Czy nie lepiej powiedzieć mu co się stało, o co chodzi i na spokojnie porozmawiać?

5) Racja

Myślisz, że masz zawsze racje? Kochana NIE! Czasem możesz zgodzić się z jego zdaniem. Uwierz, będzie szczęśliwy cały dzień!

 

 A teraz czas na to co w nas kochają ?

1) Pomoc

Faceci cenią sobie jak dziewczyna jest pomocna, zawsze doradzi, stara się. I nie oczekuje tego tylko od partnera ale w związku nawzajem podnoszą się na duchu i wspierają.

2) Jeżeli go słuchasz

Opowiada Ci o piłce nożnej, ulubionej drużynie czy o samochodach? Wiem, że niekoniecznie może Cię to interesować, ale warto posłuchać. Będzie zadowolony, i poza partnerką znajdzie w Tobie przyjaciela. A po za tym, może razem zaczniecie kibicować jakiejś drużynie i oglądać mecze ? Sprawdza się w 100%.

 

 


3) Zaufanie

Związek polega przede wszystkim na zaufaniu. Puść go na męski wieczór z kolegami.  Będzie szczęśliwy i napewno doceni to, że mu ufasz.

4) Pasja

Faceci kochają również jak ich ukochana ma pasje. Taniec, śpiew czy może nawet ćwiczenie na siłowni. Doceniają to, ponieważ widzą osobę kreatywną, mają zajęcie i nie wiszą ciagle na telefonie.

 


 

Autorka:

Laura Kołakowska


Instagram : lvuris

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda