Red Dress
02.10.2015

Red Dress

 

 

 

 

 

 

 Znasz to uczucie kiedy ludzie obgadują Cię mimo, że nic złego im nie zrobiłeś/aś? Uwierz, że ja także! Nie znając Cię, niektóre osoby są w stanie powiedzieć o Tobie więcej, niż sam/a byś powiedział/a, czy nie brzmi to komicznie? Przez swoje życie miałam styczność z różnymi typami ludzi, niestety nie nabyłam jeszcze tej umiejętności poznawania jaki kto jest od początku i przeważnie musiałam się sparzyć. Jestem osobą skrytą, żeby się przed kimś otworzyć muszę kogoś naprawdę poznać i wiedzieć, że mogę mu ufać. Kilka razy niestety zaufałam niewłaściwym osobom i teraz za to obrywam.

 
Tak właśnie rodzą się plotki, powiemy kilka rzeczy za dużo, a potem wszystko rozchodzi się coraz dalej i dalej. Między innymi dlatego nie mam najlepszej przyjaciółki, jedyną osobą której ufam bezgranicznie jest mój chłopak i odpowiada mi to. Z przyjaciółkami jest tak, że są z Tobą dopóki coś nie idzie Ci lepiej - najszczersza prawda, nikt nie lubi być gorszy. 
Proszę Was, abyście ograniczyły kontakty z ludźmi, którzy sprowadzają Was w dół, nie dajcie nikomu sobą pomiatać, to Wy powinnyście być najważniejsze dla Was samych. 
Przyjaciółka mówi Ci, że nie dasz rady czegoś osiągnąć? Nie słuchaj jej, przyjaciółki są po to aby wspierać, nie po to aby mówić Ci czego masz nie robić, a co robić, bo wiadomo, że w takiej sytuacji nie myśli ona o Twoim dobru tylko o swoim własnym. Każdy powinien mieć przy sobie kogoś kto będzie jego oparciem, kto pomoże i doradzi w trudnych chwilach. Wybierajcie na swoich znajomych dobrych ludzi, nie takich którzy zostawią Cię kiedy tylko z tej znajomości nie będą mieć korzyści, lecz takich, którzy pomogą Ci pokochać siebie i osiągnąć coś wspaniałego. Ja miałam tyle szczęścia, że w końcu takich znajomych udało mi się poznać. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
THE LOOK:
 
 
 
 
http://www.lilajanowska.com/
  • udostępnij
1 komentarzy

kbcreativeblog
0

Prawdziwi przyjaciele nigdy nie będą patrzeć na swoje dobro tylko właśnie na szczęście tej drugiej strony. A Ci którzy myślą o korzyściach dla siebie po prostu nie są przyjaciółmi. 

odpowiedz

kbcreativeblog
0

Prawdziwi przyjaciele nigdy nie będą patrzeć na swoje dobro tylko właśnie na szczęście tej drugiej strony. A Ci którzy myślą o korzyściach dla siebie po prostu nie są przyjaciółmi. 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda