Ekonomiczne Walentynki? To możliwe!
12.02.2018

Ekonomiczne Walentynki? To możliwe!

 

 

Walentynki już niedługo, a Ty zamiast się cieszyć, zaczynasz nerwowo przeliczać w głowie swoje wydatki na ten miesiąc. Wygrzebujesz spod łóżka zaskórniaki i kombinujesz, co by tu opchnąć w sieci, by trochę grosza wpadło. Przecież utarło się, że w Walentynki trzeba działać zgodnie z hasłem „im więcej, tym lepiej”. Bez sensu! W Walentynki nie trzeba wydawać majątku, by zachwycić ukochaną osobę. Sprawdź nasze ekonomiczne propozycje na 14 lutego! Walentynki naprawdę mogą być niskobudżetowe :)

 

 

Postaw na ręcznie robiony prezent

DIY w Walentynki? Jasne, że tak! Nie ma nic fajniejszego, niż prezent podarowany od serca.

Jeśli chcesz uszczęśliwić ukochaną, a nie widzisz możliwości kupowania drogiej biżuterii – postaw na oryginalność. Biżuteria z masy solnej lub gliny to hit fanatyków DIY. Możesz ją zrobić samemu, ale także kupić na stoiskach z ozdobami typu handmade. Jeśli stawiasz na samodzielne działanie – weź mąkę, sól, letnią wodę i foremkę. Wymieszaj mąkę z solą w stosunku 1:1, dodaj wodę 1:2 i wyrób ciasto. Rozwałkuj i wytnij oczekiwany kształt zawieszki – serce, gwiazdę, pamiętając o wycięciu dziurki na sznurek. Kształt ułóż na papierze do pieczenia i piecz w 120 stopniach przez godzinę.

 

 

Spersonalizuj ubranie

Brzmi banalnie? W walentynki banał mile widziany, o ile jest zrobiony ze smakiem. Zaprojektuj oryginalną koszulkę i zamów. Wystarczy znaleźć pierwszy lepszy kreator koszulek, nanieść napis, elementy graficzne i zamówić jedyny w swoim rodzaju t-shirt. Zachwyt murowany! Ten prezent jest idealny dla par, które są ze sobą już jakiś czas i są pewne swojego poczucia humoru i gustów.

 

Nie kupuj – bądź

W walentynki nie trzeba wydawać żadnych pieniędzy, a sprawić, że ten dzień będzie wyjątkowy. Rzadko macie czas na wspólny posiłek? Przynieś wybrance śniadanie do łóżka. Na tacce nie zapomnij umieścić karteczki z czułymi słówkami. Dobrym pomysłem jest także położenie na niej czerwonej róży. Śniadanie nie musi być wyszukane. Wystarczą tosty, jajecznica, dżem. Możesz też zdecydować się na nietypowe wyznanie miłości. Wyszukaj w sieci krótki romantyczny wiersz albo przypomnij sobie wasz ulubiony tekst piosenki i napisz go na lustrze w łazience za pomocą łatwo zmywalnych mazaków. Druga połowa zblednie, jak to zobaczy J

 

 

Karuzela wspomnień

To jeden z najbardziej chwytających ze serce pomysłów. Spróbuj zaaranżować waszą pierwszą randkę lub spotkanie, przywołaj wspomnienia. Zawiąż swojemu partnerowi lub ukochanej oczy i zabierz w to miejsce, w którym spotkaliście lub pocałowaliście się po raz pierwszy. Element zaskoczenia i przypływ wspomnień rozczuli każdego, nie ma zmiłuj. W walentynki możesz też spróbować zebrać w jednym miejscu wszystkie pamiątki z początku waszej znajomości, które gdzieś tam chomikujesz. Mogą to być stare bilety do kina, zasuszone kwiaty, pierwsze prezenty czy zdjęcia. Zrób z tego świetny gift pack i wręcz podczas walentynkowego spaceru czy zimowego pikniku.

  • udostępnij
1 komentarzy

Werosia 02/13 15:01:49
0

Biżuteria z masy solnej? Moze w 1 klasie tak... 

odpowiedz

Werosia 02/13 15:01:49
0

Biżuteria z masy solnej? Moze w 1 klasie tak... 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda