Nowa funkcja Instastories, która nie spodoba się podglądaczom!
12.02.2018

Nowa funkcja Instastories, która nie spodoba się podglądaczom!

 

 

Choć wydawałoby się, że twórcy Instagrama nie mogą nas już niczym zaskoczyć to wtedy pojawia się to - nowa funkcja, która wzbudza skrajne emocje u wszystkich użytkowników. W sieci pojawiła się informacja, że Instagram oficjalnie testuje opcję powiadomień o zrobionych przez innych użytkowników Screenshotów naszego Instastories. Tak, wiem - jakiś czas temu również było o tym głośno, jednak oficjalnie nikt nie wprowadził takiej możliwości. Tym razem po fazie testowej opcja ta trafi do wszystkich użytkowników. 

 

Osoby, które zostały wybrane do testów, otrzymają ostrzeżenie, że następnym razem, gdy ktoś zrobi zrzut ekranu ich treści wrzucanych na Stories to pojawi się powiadomienie. Alert dla osób biorących udział w teście pojawi się w postaci nowego logo migawki aparatu fotograficznego obok nazwiska osoby, która zrobiła zrzut ekranu na liście przeglądających wątki. arto zauważyć, że jeśli zostaną zaimplementowane zrzuty ekranu ze Stories, popularna platforma społecznościowa będzie miała mniej więcej takie same funkcje, jak jej konkurent, czyli Snapchat. 

 

Dodatkowo, dla tych, którzy chcą obejść te niewygodne powiadomienia wystarczy włączyć tryb samolotowy w telefonie podczas robienia zrzutów ekranu, a nie uruchomi się najnowsza funkcja powiadomień na Insta. Nieźle, co? :) 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

2

Boże ale INSTAGRAM ściąga od SNAPCHATA, najpierw INSTASTORIES teraz powiadomienia od SS.. Żal

odpowiedz

2

Boże ale INSTAGRAM ściąga od SNAPCHATA, najpierw INSTASTORIES teraz powiadomienia od SS.. Żal

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda