Sprawy organizacyjne nowośći
10.05.2015

Sprawy organizacyjne nowośći

 

 

Chyba nikt nie jest wstanie zaplanować wszystkiego tak, aby było wszystko idealnie zgrane i starczało nam czasu na wszystko. Tak też jest w moim przypadku. Przeglądając statystykę bloga zauważyłam, że posty tematyczne jak i outfity cieszą się ogromną oglądalnością. Mój blog to w pewnym sensie WY. Pomagacie mi, komentujecie posty, czytacie je, oglądacie zdjęcia. Bez was pewnie by go już tutaj nie było. Dajecie mi ogromną motywację, bo kiedyś miałam 500-600 wyświetleń dziennie a teraz o wiele więcej! Skoro już jestem tutaj z wami i dla was to chciałabym dowiedzieć się jakie posty chcielibyście przeczytać?
Oczywiście chciałabym wypowiadać się na różne tematy, więc możecie mi je podawać a ja postaram się sprostać waszym wyzwaniom. Myślałam też aby wprowadzić diy, ciy. Jednak to nie dla mnie. Nie nadaję się do tego, więc nie ma mowy.

Posty co 2-4 dni. Taaak, tak miało być. Wszystko miałam zaplanowane, ale brak czasu (no w sumie jeszcze chęci) robi swoje. 
To chyba byłoby na tyle ode mnie i czekam na wasze propozycje. Korzystając z okazji, chciałabym wam pokazać kilka nowości :)
 
 
 
KOSZULA 1 - klik
Bluzka 2 - klik
bluzka 3 - klik
sukienka 1 - klik
sukienka 2 - klik
 
 
 
 
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda