pooozytywna

pooozytywna

Weronika Klonowska, niektórym bardziej znana jako Pooozytywna to kolejna ambasadorka DDOB. Weronika ma 19 lat, a od 5 lat prowadzi swojego bloga http://werr-blog.ddob.com/ Pooozytywna interesuje się fotografią, wystrojem wnętrz i modą i te tematy przeważają na jej blogu. Na fanpage’u ddob znajdziesz jej filmiki, a na blogbooku wiele interesujących artykułów. Koniecznie też zajrzyj na jej Instagrama, znajdziesz tam mnóstwo ciekawych inspiracji.

 

Blog: http://werr-blog.ddob.com/

Instagram: @pooozytywna

Youtube: Poozytywna

 

Jeśli chcesz ją bliżej poznać to przeczytaj poniższy mini wywiad! 

 

 

 

1. Jak zaczęłaś swoją przygodę z Internetem?

Moja przygoda z internetem zaczęła się już kilka lat temu. Wcześniej byłam całkiem zielona w tych tematach. Na początku pojawił się mój blog. Głównie zainspirowały mnie inne blogerki, też chciałam mieć takie ‚swoje’ miejsce, gdzie będę mogła dodawać swoje fotki czy przemyślenia. Następnie instagram, który teraz dla mnie najbardziej się rozwinął. Podobało mi się wrzucanie swoich zdjęć i przeglądanie fotek innych. Z Youtubem przygoda dopiero sie zaczyna…. :)

 

2. Co Cię najbardziej kręci i co Ci się najbardziej podoba w tym co robisz?

Podoba mi się prawie wszystko! Dzięki temu mam swoje miejsce w internecie i mogę kogoś inspirować. Dzięki temu poznałam wiele wspaniałych osób. Na dodatek codziennie dostaje tyle miłych wiadomości, które cały czas motywują do dalszego działania!3. Co byś robiła, gdyby nie było Internetu?

Myślę, że wciąż robiłabym fotki i sesje innych, dlatego, że fotografia to moje hobby od dziecka. Nadal interesowałabym się wystrojem wnętrz i modą, ale szkoda, że nie mogłabym dzielić się tym z innymi.

 

4. Jak łączysz życie prywatne z byciem ambasadorem/Influencerem?

Na tą chwilę nie jest ciężko. Blog, instagram, youtube to tylko dodatek do mojego życia. Gdy muszę się uczyć czy zająć się jakimiś obowiązkami, to po prostu się wyłączam, gdy już załatwię resztę spraw. Mam nadzieję, że w przyszłości też nic z tych rzeczy mi nie zaszkodzi i wciąż będę miała na wszystko czas. Weekendy to czas wolny, więc wtedy najbardziej zajmuję się moimi profilami.

 

 

5. Jakie masz plany na przyszłość?

Ciężko mi cokolwiek napisać o planach na przyszłość, bo co chwile wszystko mi się zmienia.

 

6. Jakie masz hobby?

Jak już wspominałam wyżej - interesuję się fotografią, modą, wystrojem wnętrz, blogowaniem itd. Uwielbiam to wszystko!

 

7. Czy ludzie na ulicy spoglądają na Ciebie w inny sposób?

Mieszkam w małym mieście, więc większość osób wie, że mam bloga itd. Nie zwracałam uwagi wcześniej na to czy ktoś patrzy na mnie w inny sposób. Chociaż plotki były i są cały czas.

 

8. Który kanał social media lubisz najbardziej i dlaczego?

Naprawdę ciężko mi wybrać. Jednak gdybym miała wybierać to byłby to instagram. Kocham oglądać tyle inspirujących zdjęć i dodawać swoje, więc instagram sprawdziłby się do tego idealnie. Na szczęście można też tam dodawać zdjęcia na relacje, więc obeszłoby się bez snapchata.

 

9. Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś znaną osobą w "mediach"?

Zyskałam więcej pewności siebie i stałam się mniej nieśmiała niż byłam. Chociaż caly czas z tym walczę. Zaczęłam być odporniejsza na hejt czy opinię innych.

 

10. Za co lubisz DDOB?

Za to, że dzięki DDOB mogłam poznać tyle fajnych osób. DDOB łączy ze sobą influencerów i cieszę się, że mogę być częścią tego wszystkiego. :)