Aplikacja "Google Arts & Culture" znajdzie Twojego sobowtóra w słynnym portrecie
18.01.2018

Aplikacja "Google Arts & Culture" znajdzie Twojego sobowtóra w słynnym portrecie

Pamiętacie, kiedy Muzeum Narodowe we Wrocławiu chciało zaprosić Roberta de Niro, ponieważ odkryło jego sobowtóra w obrazie Bartłomieja Strobla „Portret Vogta”?

A co gdyby znaleźć klasycznego sobowtóra dla Twojej osoby? Teraz nie musisz odwiedzać każdego muzeum na świecie, aby dowiedzieć się czy taki istnieje (chociaż, bądźmy szczerzy, te zdjęcia ludzi pozujących ze swoimi muzealnymi sobowtórami są całkiem zabawne). Dzięki nowej aplikacji "Google Arts & Culture" możesz teraz odkryć, który sławny portret najbardziej przypomina Ciebie - za pomocą kilku kliknięć w Twój telefon.

 

Oto, jak to działa: Aby uzyskać wyniki, wystarczy zrobić sobie zdjęcie i pozwolić aplikacji wyszukać sobowtóra. Niestety platforma nie obsługuje przesyłania zdjęć z rolki aparatu, więc musisz być przygotowany na selfie (i oczywiście mieć w miarę dobre oświetlenie).

 

 

Po zrobieniu zdjęcia aplikacja pokaże Ci Twojego artystycznego bliźniaka - wraz z procentem określającym, jak bardzo jesteście podobni. Następnie pojawią się obrazy obok siebie: ty i twój portret bliźniaka, gotowy do wrzucenia na Instagrama.

 

 

Tak czy inaczej, aplikacja jest zdecydowanie dobrym sposobem na zabicie czasu - i na pewno tworzy zabawne treści w mediach społecznościowych.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda