Wzruszająca świąteczna reklama IKEA o samotnej matce i jej synku
11.12.2017

Wzruszająca świąteczna reklama IKEA o samotnej matce i jej synku

 

 

Jakiś czas temu pisałam Wam o najnowszej reklamie Allegro, która wzrusza prawie tak samo jak ta zeszłoroczna. Bez wątpienia firma ta robi jedne z lepszych reklam jakie kiedykolwiek widziałam. Na pewno najbardziej działa na emocje. Okazuje się, że IKEA też ma na swoim koncie spot, który skradł serca wszystkich ludzi. Ledwo co reklama ujrzała światło dzienne, a już została okrzyknięta tegorocznym świątecznym wyciskaczem łez. Projekt zatytułowany jest "Bottled" nikogo nie pozostawi z suchymi oczami! 

 

Produkcja ta to promocja szwedzkiej sieci sklepów w Kanadzie. Jeśli dobrze się przyjrzysz to pewnie przyznasz nam rację, że przypomina trochę zeszłoroczną reklamę Allegro, którą tak wszyscy się zachwycali. Głównym bohaterem wówczas był dziadek, który przygotowywał się do odwiedzin u wnuczki za granicą, namiętnie ucząc się języka angielskiego.

 

Tutaj mamy do czynienia z samotną mamą, która wchowuje małego synka. Chłopiec kolekcjonuje butelki, do których wkłada karteczki z najpiękniejszymi i najszcześliwszymi momentami spędzonymi ze swoją mamą. I to właśnie ten zestaw butelkowy mama znajduje pod choinką. No po prostu to trzeba zobaczyć! 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda