7 darmowych programów graficznych dla nie-grafików
30.11.2017

7 darmowych programów graficznych dla nie-grafików

 

Czy kiedykolwiek oglądałeś film z retuszerem zdjęć w akcji? To zadziwiające, jak szybko i efektywnie ludzie potrafią pracować. Ich projekty zawsze wyglądają NIESAMOWICIE i sprawiają, że wygląda to tak prosto! Zmieniają od 1 do 100 zdjęć w 15 minut. Ale spójrzmy prawdzie w oczy ... edytowanie zdjęcia na Instagramie może stać się koszmarem bez odpowiednich narzędzi. I jeśli nie jesteś profesjonalistą Photoshopa, może to bardzo szybko stać się bólem głowy.

Nie trać jednak nadziei ...

Istnieje wiele prostych aplikacji do projektowania, zmieniania i edytowania fot. Wszystkie wymienione tutaj są BEZPŁATNE.

 

 1. CANVA (laptop)

Potrzebujesz szybkiego zaprojektowania niektórych elementów graficznych, ale nie masz czasu na naukę korzystania z programu Illustrator ... nie szukaj dalej. Canva to doskonałe narzędzie do zaprojektowania postów, ulotek, plakatów czy zaproszeń. Istnieją setki szablonów do wyboru. Cały program jest bardzo intuicyjny i prosty. Dodatkowym atutem jest łatwe przesyłanie własnych zdjęć i integracja ich z darmowymi elementami. Możesz wybrać płatne elementy, ale będzie cię to kosztować ... zazwyczaj 1 $ za element.

 

2. PICMONKEY (laptop, ios, android)

PicMonkey to wszystko, czego szukasz i w dodatku w jednym narzędziu. Jego inteligentna funkcjonalność pozwala na szczegółową edycję zdjęć, dokonywanie drobnych poprawek, tworzenie oszałamiających układów lub tworzenie kolaży. Dodatkowy plus, PicMonkey pozwala na nakładanie własnych czcionek, dzięki czemu możesz dopasować projekty za pomocą czcionki swojej marki. Niestety jeśli planujesz bardziej ambitne projekty, będziesz musiał zapłacić za dostęp do narzędzi i projektów edycji premium. Uwaga: platforma może działać wolno, jeśli pracujesz z plikami o bardzo wysokiej rozdzielczości.

 

3. PIXLR (laptop, ios, android)

Potrzebujesz najwyższej jakości edytora zdjęć? Pixlr spełni wszystkie Twoje wymagania. Istnieje ogromna gama filtrów, obramowań i naklejek, które mogą uatrakcyjnić Twoje posty.

 

4. BEFUNKY (laptop, ios, android)

BeFunky jest podobny do PicMonkey, ponieważ ma całą masę narzędzi, z których możesz skorzystać. jest szybki, prosty i spełnia swoją rolę. Można stworzyć naprawdę dużą liczbę zdjęć i ich przeróbek bez potrzeby korzystania z wersji premium.

 

5. PICCOLLAGE (laptop, ios, android)

Kto nie kocha kolaży? PicCollage Ci to dostarczy. Możesz tworzyć niesamowite kolaże na różnych platformach. Jest tam wiele ramek, naklejek i dodatkowych elementów, które poprawią twoją pracę ... ale bądź ostrożny, niektóre z ładniejszych elementów mają tendencję do kosztowania. Dodatkową korzyścią jest możliwość edycji zdjęć bezpośrednio w aplikacji. Oznacza to, że nie potrzebujesz żadnych dodatków do edycji zdjęć przed utworzeniem kolażu.

 

6. INSTAGRAM LAYOUT (ios, android)

Ah Instagramie ... dlaczego nie możesz po prostu zbudować tego w aplikacji! Niemniej jednak, Instagram Layout to super podstawowe narzędzie do kolażu, które robi dokładnie to, co mówi ... tworzy layouty!

 

7. SNAPSEED (ios, android)

Chcesz nadać swoim zdjęciom trochę charakteru, zanim je gdzieś wgrasz? Nie szukaj dalej - Snapseed to wszystko czego potrzebujesz. Snapseed to standardowy program do edycji zdjęć na telefon komórkowy ... nie jest to niespodzianką, ponieważ jest to usługa Google. Jego prosta funkcja autokorekty pozwala szybko i łatwo edytować zdjęcia.

 

Podobnie jak w przypadku wszystkich aplikacji do edycji, mniej znaczy więcej. Możesz ugrzęznąć pobierając wszystkie aplikacje i na zawsze utkniesz w analizie tych aplikacji. Nasza rada: Wybierz jedną aplikację do edycji i jedną do tworzenia kolaży lub jedną, która wykonuje oba (np. PicMonkey lub BeFunky) i sprawdź czy jest dla Ciebie. I baw się!

Masz jakieś inne polecane przez Ciebie aplikacje? Zostaw komentarz poniżej, aby dodać je do listy.

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda