Premiery polskich produkcji dla Netflix – jakie seriale i filmy zobaczymy w 2021 i 2022 roku?
25.03.2021

Premiery polskich produkcji dla Netflix – jakie seriale i filmy zobaczymy w 2021 i 2022 roku?

W tym i w przyszłym roku możemy spodziewać się na Netfliksie większej liczby oryginalnych polskich produkcji dla platformy. Będzie aż 5 filmów i 7 seriali. To największa jak dotąd pula nowych rodzimych propozycji na zagranicznym serwisie. Jesteście ciekawi, na jakie premiery warto czekać?

SERIALE

Sexify

Serial, który w 8 odcinkach przestawi historię Natalii – studentki informatyki – marzącej o wygranej w konkursie. W tym celu planuje stworzyć apkę pomagającą młodym ludziom w zaspokojeniu swoich seksualnych potrzeb i pragnień. I choć świetnie zna się na komputerach i programowaniu, to już z seksem dużo gorzej… Powoli, wraz z przyjaciółkami, zaczyna poznawać jego tajemnice, a przy okazji – samą siebie. W roli Natalii wystąpi Aleksandra Skraba.
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/c7a8060d103bed7e7156d028c3be3bfe.jpg

Rojst’97

Coś dla fanów kryminałów. W 1997 roku w lesie na Grontach, po opadnięciu wody po powodzi, zostają odkryte ludzkie szczątki, a także jeszcze mocno nienaruszone ciało chłopaka. Początkowo nie powiązuje się ich ze sobą, ale wgłębiając w się w sprawę, Anna i Adam zaczynają dostrzegać jak dużo tajemnic kryje okolica. Podejmują rozwiązania sprawy zbrodni. Co z tego wyniknie? W tle klimat lat 90. W roli Anny Magdalena Różczka, Adama – Łukasz Simlat.
 

Otwórz oczy

Zapowiada się mroczny sześcioodcinkowy młodzieżowy serial. Julka, główna bohaterka, trafia do ośrodka leczenia amnezji. Tam poznaje nastolatków o podobnych doświadczeniach. W pewnym momencie dziewczyna zaczyna śnić tak realnie, że zaczyna powątpiewać w miejsce, w którym się znajduje. Planuje ucieczkę z ośrodka i poznanie prawdy.
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/179d329caa82b84307b20f709e494f0a.jpg

Axis Mundi

Gratka dla fanów kina fantasy. Serial obejmuje 8 odcinków opowiadających o losach studentów badających świat słowiańskich mitów, bóstw i potworów. Główna bohaterka – Alex – razem z profesorem i kolegami powoli odkrywa intrygującą rzeczywistość. Serial bazuje na mitologii słowiańskiej i krakowskich legendach.
 

Królowa

Miniserial (cztery odcinki) o Sylwestrze – emerytowanym krawcu i draq queen. Mężczyzna przed laty uciekł do Paryża przed polską rzeczywistością, by w pełni się realizować. Po długim czasie nieobecności postanawia powrócić do ojczystego kraju, by zmierzyć się z przeszłością. Skłania go do tego list od wnuczki.
 

Wielka woda

Dramat katastroficzny zawarty w sześciu odcinkach – o zbliżającej się nieuniknionej powodzi tysiąclecia. O tym, by uchronić Wrocław, poświęca się okoliczne wsie i pola. O konsekwencjach jednej ważnej decyzji. O poświęceniu życia niewinny osób.
 

Zachowaj spokój

Serial, którego fabuła będzie oparta na jednej z książek Harlana Cobena. Zapowiada się ciekawy thriller. Akcja ma się toczyć na jednym z warszawskich osiedli i opowiadać o tajemniczym zniknięciu 18-latka. Produkcja wyjaśni co nieco zagadki z serialu W głębi lasu, choć nie jest jego kontynuacją. 
 

FILMY

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

Kontynuacja popularnego filmu. Poznamy dalsze losy Zosi, której rolę odgrywa Julia Wieniawa. Pojawi się również historia policjanta Adasia (Mateusz Więcławek). Czy będzie tak samo zabawnie, ironicznie i groteskowo jak poprzednio? Przekonamy się niebawem
 

Prime Time

Dramat psychologiczny. Przedstawia historię Sebastiana, który wpada z bronią w ręku do studia telewizyjnego podczas programu na żywo z ogromną oglądalnością. Bierze dwóch zakładników i żąda wystąpienia na antenie – chce ogłosić światu coś ważnego i dlatego podejmuje takie ryzyko. Premiera już 14 kwietnia.
 

Bartkowiak

Film o zawodniku MMA, który po dyskwalifikacji do mistrzostwa, postanawia zmienić swoje życie. Przejmuje prowadzenie nocnego klubu i wpada w przestępczy świat. Razem z córką swojego dawnego trenera próbuje rozwiązać zagadki z przeszłości.
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/6359300d5277c2c5aeb3771ee03a7d3d.JPG

Hiacynt

Kryminalny thriller o seryjnym mordercy gejów. Prowadzący sprawę – milicjant – poznaje w ramach śledztwa Arka - informatora, przez co jego życie ulega diametralnej zmianie. 
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/4160699756ed45a196b8b59071d463db.jpg

Jak pokochałam gangstera

Kontynuacja filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Produkcja przedstawi opowieść o brutalnym męskim świecie, ale tym razem widzianym kobiecymi oczami. Historię oparto o biografię Nikodema Skotarczaka „Nikodema”, importującego nielegalnie samochody do Polski.
 

2 lubi to
2
1846
2 komentarzy

skucinskaemi
0

Ja czekam na 2 czeac wixsa

odpowiedz

zegarkomat_pl
0

Hej kochani wy też siedzicie w domach i się nudzicie? Jeśli Tak to koniecznie sprawdźcie jak możecie rozwinąć swoje różne profile w social media dzięki usługą FameBoom. Sprawdź już teraz i przekonaj się u skutecznościKup polubienia: obserwujących i wyświetlenia już od 2.99zł!www.FameBoom.pl
 

odpowiedz

skucinskaemi
0

Ja czekam na 2 czeac wixsa

odpowiedz

zegarkomat_pl
0

Hej kochani wy też siedzicie w domach i się nudzicie? Jeśli Tak to koniecznie sprawdźcie jak możecie rozwinąć swoje różne profile w social media dzięki usługą FameBoom. Sprawdź już teraz i przekonaj się u skutecznościKup polubienia: obserwujących i wyświetlenia już od 2.99zł!www.FameBoom.pl
 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda