Filmowa wersja bajki „Król Lew” już w lipcu 2019!
07.11.2017

Filmowa wersja bajki „Król Lew” już w lipcu 2019!

 

Król lew powraca! Już w 2019 roku „live-acton” słynnego hitu Disneya!

Disney niedawno potwierdził plotki, o tym, że szykuje się kolejna wersja „Króla Lwa” wraz z publikacją obsady. I tu niespodzianka! Nalę, czyli przyjaciółkę Simby, zagra Beyonce!

Inni w obsadzie „Króla Lwa” to Eric Andre i Keegan-Michael Key, którzy zagrają Azizi i Kamari. Donald Glover robi sobie przerwę od swojego przebojowego show FX Atlanta i jego kariery rapowej, by zagrać w roli Simby. James Earle Jones powróci do swojej pierwotnej roli jako pierwszy król lew, Mufasa.

 

Inne gwiazdy w obsadzie to Chiwetel Ejifor, John Oliver, John Kani, Billy Eichner i Seth Rogen. Obraz będzie filmową wersją słynnej produkcji na Broadwayu. Król Lew będzie odtworzeniem akcji na żywo z efektami cyfrowymi, co oznacza, że ​​bohaterowie będą zwierzętami - z niektórymi z najlepszych głosów w Hollywood.

 

Pomimo tego, że światło dzienne ujrzał ponad 20 lat temu, Król Lew pozostał filarem kultury, w dużej mierze ze względu na wszechobecność partytury Hansa Zimmera i ścieżkę dźwiękową napisaną przez Eltona Johna i Tima Rice'a. Ale Król Lew również pozostawał istotnym obrazem przez dwadzieścia kolejnych lat jako musical na Broadwayu, zdobywając sześć nagród Tony. Jest najbardziej kasowym musicalem wszechczasów, osiągając 6,2 miliarda dolarów w 2014 roku.

 

Reżyserem filmu jest Jon Favreau. Polska premiera planowana jest na 19 lipca 2019 roku.

  • udostępnij
1 komentarzy

interia 04/06 17:32:29
0

Gdyby grali sami biali to byłby rasizm, ale jak graja prawie sami czarni to już jest ok...

odpowiedz

interia 04/06 17:32:29
0

Gdyby grali sami biali to byłby rasizm, ale jak graja prawie sami czarni to już jest ok...

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda