Czekolada, która złagodzi ból podczas miesiączki? Ona istnieje!
06.10.2017

Czekolada, która złagodzi ból podczas miesiączki? Ona istnieje!

 

 

My, dziewczyny, wiemy czasem, co to prawdziwy ból. Przeżywamy go średnio co miesiąc… A jeszcze przedtem ten PMS. Okres nie należy do najprzyjemniejszych, podobnie jak zmiany hormonów i nastrojów. A co powiedziałybyście na to, gdyby istniał produkt, który nie dość, że wywołuje szczęście, to jeszcze łagodzi ból? Mowa o słodkiej przekąsce – ciemnej czekoladzie szwajcarskiej firmy Chocolate mit Herz – Freunmond.

 

Ten smakołyk to prawdziwa bomba ziół! Znajduje się w niej aż 12 różnych. Do tego ta czekolada to skarbnica kakao – ma go aż 70% – oraz minerałów, jak magnez. Nie dość, że jest pyszna, to jeszcze zdrowa. No i oczywiście łagodzi ból podczas miesiączki (podobno).

 

Producent zaleca spożywanie maksymalnie 2 pasków dziennie. Z kolei czekolada nie jest rekomendowana kobietom w ciąży i karmiącym matkom oraz dzieciom poniżej 10. roku życia. Hmmm, ciekawe.

 

Jest dostępna w szwajcarskich i niemieckich sklepach (w brytyjskich chyba też). Nie wiemy, kiedy zawita w naszych progach i… ile będzie kosztować. Bo za taki „bajer” mogą sobie policzyć przesadnie dużo. W Szwajcarii ta czekolada kosztuje… aż 12,50 CHF, czyli ok. 48 zł… Jednak tam wszystko jest droższe i zarobki są wyższe. ;)

 

Czy ta czekolada rzeczywiście łagodzi miesiączkowe bóle? Czy może to kolejny marketingowy wymysł? Co o tym sądzicie? Może ktoś z Was mieszka za granicą i już testował te czekoladę? Koniecznie dajcie znać! :)

  • udostępnij
1 komentarzy

Nvth
0

yes

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda