Znałaś te dodatki do Instagrama? Niektóre Cię zaskoczą!
22.09.2017

Znałaś te dodatki do Instagrama? Niektóre Cię zaskoczą!

Wiele z nas nie wyobraża sobie życia bez Instagrama. Jesteśmy do niego tak przywiązane, że spędzamy tam coraz więcej czasu. Dlaczego więc nie zapoznać się z dodatkowymi funkcjami jakie oferuje. Chcesz uatrakcyjnić swoje konto? Sprawdź te dodatki! A może już ich używasz?

 

1. Statystyki 

Jeśli przekształcisz Twój profil na Instagramie w firmowy - dostaniesz dostęp do zasiegów Twoich zdjęć i Instastories. Dzięki temu poznasz bliżej Twoich followersów.

 

2. Planowanie postów

Aplikacja Later pozwoli ci planować publikację zdjęć i postów na dowolną porę, która Ci odpowiada. 

 

 

3. Instastories dla wybranych

Wiesz, że można pokazywać InstaStories tylko tym osobom, którym chcesz? W ustawieniach relacji możesz ukrywać ją przed wybranymi obserwatorami!

 

4. Hash me 

Często mamy problem z dobraniem do zdjęcia odpowiednich hashtagów. Ta aplikacja sama podpowie Ci najlepsze hashtagi - problem rozwiązany.

 

5. Edycja zdjęć to coś więcej

Pewnie nie raz spotkałaś się ze zdjęciami oznaczonymi hashtagami #vsco czy #vascocam? Oznacza to, że były edytowane właśnie w VSCO. Aplikacja cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Charakteryzuje się ona przede wszystkim genialnymi filtrami. do zdjęć Dużo osób twierdzi, że są lepsze od tych, które oferuje sam Instagram. Oferuje jeszcze mnóstwo innych opcji, przekonaj się sama!

 

6. Repost — dziel się treściami innych autorów

Dzięki tej aplikacji możesz share’ować treści innych autorów na swoim profilu. Możesz dzięki temu podzielić się z Twoimi obserwującymi wartościową treścią, czy zrobić komuś przyjemność.

I jak? Daj znać, które z nich już znałaś!

  • udostępnij
1 komentarzy

marcjamea
0

o wiekszosci nie wiedzialam, dzieki :)

odpowiedz

marcjamea
0

o wiekszosci nie wiedzialam, dzieki :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda