Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Film
18.03.2020

Film "Sala samobójców. Hejter" dostępny na Player.pl!

Jeśli nie zdążyliście pójść do kina na głośną produkcję "Sala samobójców. Hejter", nic straconego. Od dziś jest dostępna w Player.pl!

Nowe produkcje dostępne na Player.pl

Niedawno amerykańska wytwórnia Universal zadecydowała, że będzie udostępniać odpłatnie nowości na swoich platformach VOD. Polacy postanowili pójść w jej ślady. Film Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter" swoją premierę miał 6 marca. Na ekranach kin gościł zaledwie przez pięć dni, gdy ogłoszono zamknięcie wszystkich placówek kulturalnych w Polsce ze względu na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa. Już w środę 18 marca film pojawi się na platformie Player.pl. Za wypożyczenie produkcji na 48 godzin trzeba będzie zapłacić 35 złotych. 

O czym jest film "Sala samobójców. Hejter"?

Produkcja opowiada o Tomku - studencie prawa na UW - który został przyłapany na plagiacie i w efekcie wydalony z uczelni. Ukrywa jednak ten fakt przed wszystkimi i pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich, czyli rodziców Gabi, swojej przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Oszustwo wychodzi wkrótce na jaw, a chłopak traci zaufanie u pomocnych mu dotychczas osób.

Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Okazja nadarza się dość szybko. Chłopak otrzymuje pracę w agencji reklamowej, gdzie dostaje dostęp do tajemnic społecznej elity. Zaczyna inwigilować Krasuckich, którzy aktywnie uczestniczą w kampanii politycznej kandydata na prezydenta Warszawy - Pawła Rudnickiego. Plan internetowego hejtera staje się rzeczywistością, a droga do jego realizacji wiedzie przez świat jednej z gier komputerowych. 

10 lubi to
5
925
5 komentarzy

stomatostudent

Wiktoria_Wojtkowiak

Cichocki
1

Super wpis! Zapraszam do mnie 🔥

odpowiedz

Juliaaa321
1

👍

odpowiedz

Cichocki
1

Super wpis! Zapraszam do mnie 🔥

odpowiedz

Juliaaa321
1

👍

odpowiedz

stomatostudent

Wiktoria_Wojtkowiak

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda