Film
18.03.2020

Film "Sala samobójców. Hejter" dostępny na Player.pl!

Jeśli nie zdążyliście pójść do kina na głośną produkcję "Sala samobójców. Hejter", nic straconego. Od dziś jest dostępna w Player.pl!

Nowe produkcje dostępne na Player.pl

Niedawno amerykańska wytwórnia Universal zadecydowała, że będzie udostępniać odpłatnie nowości na swoich platformach VOD. Polacy postanowili pójść w jej ślady. Film Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter" swoją premierę miał 6 marca. Na ekranach kin gościł zaledwie przez pięć dni, gdy ogłoszono zamknięcie wszystkich placówek kulturalnych w Polsce ze względu na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa. Już w środę 18 marca film pojawi się na platformie Player.pl. Za wypożyczenie produkcji na 48 godzin trzeba będzie zapłacić 35 złotych. 

O czym jest film "Sala samobójców. Hejter"?

Produkcja opowiada o Tomku - studencie prawa na UW - który został przyłapany na plagiacie i w efekcie wydalony z uczelni. Ukrywa jednak ten fakt przed wszystkimi i pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich, czyli rodziców Gabi, swojej przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Oszustwo wychodzi wkrótce na jaw, a chłopak traci zaufanie u pomocnych mu dotychczas osób.

Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Okazja nadarza się dość szybko. Chłopak otrzymuje pracę w agencji reklamowej, gdzie dostaje dostęp do tajemnic społecznej elity. Zaczyna inwigilować Krasuckich, którzy aktywnie uczestniczą w kampanii politycznej kandydata na prezydenta Warszawy - Pawła Rudnickiego. Plan internetowego hejtera staje się rzeczywistością, a droga do jego realizacji wiedzie przez świat jednej z gier komputerowych. 

10 lubi to
5
796
5 komentarzy

stomatostudent

Wiktoria_Wojtkowiak

Cichocki
1

Super wpis! Zapraszam do mnie 🔥

odpowiedz

Juliaaa321
1

👍

odpowiedz

Cichocki
1

Super wpis! Zapraszam do mnie 🔥

odpowiedz

Juliaaa321
1

👍

odpowiedz

stomatostudent

Wiktoria_Wojtkowiak

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda