5 wskazówek jak świetnie wyglądać bez makijażu! #nomakeup
10.09.2017

5 wskazówek jak świetnie wyglądać bez makijażu! #nomakeup

 

 

Makijażowe trendy wciąż się zmieniają, raz na topie jest mocny makijaż i smokey eyes, a innym razem naturalny look. My jesteśmy zdania, że nic tak dobrze nie wygląda jak naturalne piękno i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótki materiał video, w którym nasza Ambasadorka Sandra opowie Wam i pokaże co zrobić by ten naturalny look uzyskać! San podzieli się z Wami także kilkoma wskazówkami jak zrobić delikatny makijaż w stylu "make up no make up".

 

 

 

ZOSTAŃ TWARZĄ NOWEJ MARKI DAYUP PEARLS!

 

Aby wziąć udział w castingu:

 

1.  Wrzuć na Instagram swoje zdjęcie od ramion w górę – pokazujące wa pełni Twoją naturalną buzię,

BEZ UŻYCIA FILTRÓW!

2.  Otaguj zdjęcie hashtagiem #CASTINGBEZŚCIEMY #DayUpPearls oraz oznacz na nim profil @dayup.eu

Ze wszystkich zgłoszeń wybierzemy 30 najlepszych fotek, które przejdą do półfinału – kto dostanie się do grona finałowej dziewiątki, biorącej udział w sesji, zależeć będzie od głosów internautów!

 

 

Dziewczyny, które uzyskają największą liczbę głosów, wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej dla DayUp Pearls w Warszawie. Za obiektywem stanie sam Łukasz Dziewic – utalentowany fotograf, którego determinacja i talent sprawiły, że posiada na swoim koncie liczne sesje zdjęciowe (między innymi dla takich marek, jak Reebok, Lifestab, Gosia Baczyńska, czy magazynu KMAG).

Finalistka, która najlepiej poradzi sobie na sesji zdjęciowej, zostanie Twarzą kampanii nowej marki DayUp Pearls i weźmie udział w 3 filmach promocyjnych.

 

 

CASTING TRWA DO 26 WRZEŚNIA 2017.

 

 

Odważysz pokazać się światu #BEZŚCIEMY? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Regulamin castingu dostępny jest TUTAJ.

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda