Marzenia są po to, aby je spełniać
19.08.2015

Marzenia są po to, aby je spełniać

 

 

 

 

Weź kartkę i zapisz, co chcesz osiągnąć. Nie zapomnij, że też szkoda tuszu na rzeczy, których raczej nie zdołamy osiągnąć typu - poznać przybyszów z innej planety. Choć kto to wie... Jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele, musimy jednak wiedzieć, czego naprawdę chcemy i jaki jest nasz główny cel.

 

 

 

 

Marzenia to dziwna sprawa. Jedni marzą o schabowym na obiad, inni o spaghetti, a jeszcze inni o tym, aby zjeść cokolwiek (przykłady z życia wzięte). Marzenia mogą być różnorodne: od tych materialnych, bo te nienamacalne. Jest to jednak rzecz, która na naszej twarzy wywołuje uśmiech i jeśli odpowiednio się zmobilizujemy potrafimy zabić lenistwo i biec w stronę marzeń, w stronę prawdziwego szczęścia. Każdy z nas skrycie o czymś marzy, nawet Ci co mówią nam, że "marzenia są dla głupców".

 Musimy mieć jakiś cel w życiu, chociażby taki, aby wstać rano, przeżyć dzień i pójść wieczorem spać - to w końcu też godne podziwu zadanie, wymagające naszego zaangażowania.
Teraz pozostaje tylko ten jeden haczyk - jak się wziąć w garść, zacząć dążyć do celu i spełniać marzenia? 
 
 
Weź kartkę i zapisz, co chcesz osiągnąć. Nie zapomnij, że też szkoda tuszu na rzeczy, których raczej nie zdołamy osiągnąć typu - poznać przybyszów z innej planety. Choć kto to wie... Jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele, musimy jednak wiedzieć, czego naprawdę chcemy i jaki jest nasz główny cel.
 
 
 
 
 
 
 
 
Nie czekaj, aż marzenia same zaczną się spełniać, bo to może nie nastąpić. Ustal sobie plan, który doprowadzi Cię do spełnienia jednego lub wielu z Twoich marzeń i zacznij działać. Nie wystarczą tylko nasze chęci. Trzeba podjąć się wyzwania i zacząć kroczyć drogą marzeń. Ważne jest również to, aby nie zaniedbywać obecnych osiągnięć na rzecz nowych działań.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Możesz osiągnąć naprawdę wiele, świat stoi przed Tobą otworem. Dasz radę! Musisz znaleźć w sobie determinację i zacząć uparcie dążyć do celu. Czasem będą chwile zwątpienia, ale najważniejsze jest to, abyś się nie poddawał i zaakceptował miejsce, w którym jest Twój start. Ważna jest wiara we własne możliwości i korzystanie z każdej okazji, która mogłaby się przyczynić do Twojego rozwoju.
 
 
 
 
 
 
Potrafisz zdziałać naprawdę wiele, możesz spełnić swoje marzenia, ale wszystko zależy od Ciebie. Nie rezygnuj. Zaakceptuj to, jaki jesteś, pogódź się z przeszkodami. Jesteś niezwykle wartościową osobą, która może osiągnąć swoje cele. Gdy będą chwile zwątpienia, pamiętaj, aby się nie poddawać, być silnym i nadal iść własną drogą.
 
 
 
 
 
 
Nie bój się opinii innych ludzi. To jest Twoje życie, Twoje marzenia. W chwili, kiedy ktoś śmieje się z Twoich marzeń, Ty właśnie jesteś na kolejnym szczeblu w drodze po osiągnięcie swojego celu. Nikt za Ciebie nie przeżyje Twojego życia.
 
 
 
 
 
 
Jeśli widzisz, że nie zdołasz wybranym przez Ciebie sposobem spełnić marzenia, szukaj innego tropu. Ważne, aby nie poddawać się po pierwszej porażce, a tylko wyciągać z niej wnioski na przyszłość. Nie zmarnuj żadnej okazji, która mogłaby Ci pomóc!
 
 
 
 
 
Nie przekładaj nic na jutro, za tydzień ani za miesiąc. Zacznij działać teraz. Właśnie w tym momencie (ewentualnie dokończ jeszcze czytanie tego postu). Nie układajmy naszego życia tak, aby być szczęśliwym w przyszłości, róbmy już teraz, co w naszej mocy, aby być szczęśliwymi ludźmi.
 
 
 
 
I pamiętaj o jednym - chcesz spełniać marzenia to daj z siebie wszystko, aby dojść do upragnionego celu. Nie marnuj okazji, szukaj dobrze i nigdy się nie poddawaj! Czasem upragniony cel będzie wymagał czasu.

To co? Dalej! Działaj! :)

"Tylko niemożliwe jest warte wysiłku".

 

 

 

Chciałabym się z Wami podzielić najwspanialszą wiadomością z ostatnich dni, która w sumie idealnie potwierdza fakt, że każdy z nas może spełnić choć jedno ze swoich marzeń. Mnie się udało! Zostałam ambasadorką DDOBinsta. Nawet nie wiecie, jakie to wspaniałe uczucie, wiedzieć, że blog zaczyna się tak rozwijać. Jednak ten sukces zawdzięczam Wam! Dziękuję Wam za wsparcie, tak wiele miłych słów pod moim zgłoszeniem i za każdy głos oddany na mnie. Jesteście niesamowici! Gdyby nie Wy, mnie również nie byłoby tutaj :)

 
Udało się już Wam spełnić jakieś marzenia? Staracie się osiągać swoje cele? Co u Was gra najistotniejszą rolę, która pomaga Wam w spełnianiu marzeń?
 
 
 
 
 
  • udostępnij
1 komentarzy

Synowerscy-Studio
0

Dobry artykuł. Polecam 👍

odpowiedz

Synowerscy-Studio
0

Dobry artykuł. Polecam 👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda