BĄDŹ PRAWDZIWY W TYM CO ROBISZ - ZMIENIAMY SIĘ
15.08.2015

BĄDŹ PRAWDZIWY W TYM CO ROBISZ - ZMIENIAMY SIĘ

 

 

 

 

 

koszula - klik
 Wspólny post z Martyną planowałyśmy już bardzo dawno, jednak nigdy nie mogłyśmy się dogadać i przekładałyśmy to na kolejne tygodnie. Ostatnio jednak przez przypadek razem z Martyną zrobiłyśmy podobne zdjęcia, które możecie zobaczyć niżej. Uznałyśmy, że to odpowiedni moment aby napisać nasze zaplanowane wcześniej posty...

Jeśli chcecie przeczytać jak opisała to Martyna, to zapraszam na jej bloga: tutaj
 
Zdjęcia z lustrem były zrobione celowo. Często jest tak, że widzimy w nim siebie, jednak za wszelką cenę chcielibyśmy się zmienić. Nie chodzi mi tutaj tylko o wygląd, ale o wszystko, dosłownie. Nasz charakter, styl bycia, znajomi, otoczenie...Bardzo często udajemy kogoś, kim tak naprawdę nie jesteśmy. Boimy się odrzucenia. Niestety każdy z nas patrzy za bardzo na innych, o to jaką będą mieli o nas wtedy opinię.
Moim zdaniem zmiany są nam potrzebne. Potrzebujemy tylko czasu aby to zrozumieć. 
 
Czujesz się źle? Wiesz, że nie jesteś sobą? Zmień to.  Chcesz przez cały czas udawać? Być nieszczęśliwa/ nieszczęśliwy (o ile czyta to jakiś chłopak xD)?  

Każdy z nas powinien czuć się dobrze robiąc to co robi. Zazwyczaj spoglądając w lustro widzimy swoje wady. Cały czas je podkreślamy. Niestety nie zawsze da się je zmienić. Trzeba to po prostu zaakceptować. Jeśli zaczniemy skupiać się na naszych zaletach, możemy wtedy ukryć niedoskonałości. Czasami jest nam bardzo ciężko się przełamać, ale czy chcemy tkwić cały czas w jednym miejscu czy  spróbować? Może być przecież już tylko lepiej. Skoro nam źle, to czas zrobić wszystko aby było dobrze. Chyba lepiej żałować swoich czynów, niż później narzekać, że nie skorzystaliśmy z okazji i nie zrobiliśmy tego na co mieliśmy ochotę.

Zamiast narzekać, wyszukiwać kolejnych wad powinniśmy cieszyć się każdym dniem. Podsumowując moje wywody - jest ci źle - zacznij coś zmieniać.
Życie jest jedno. Trzeba je dobrze wykorzystać.  Chyba każdy z nas chce kiedyś swoim wnukom opowiedzieć jakieś świetne historie a nie o tym jak udawaliśmy kogoś innego czy szukaliśmy codziennie w sobie tych najgorszych cech.

Tak jak mówi sam tytuł posta '' bądź prawdziwy w tym co robisz '' nikogo nie udawaj i bądź szczęśliwa/szczęśliwy. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Prywatny fotograf i kierowca! 
 
moja koszula -  klik

 

  • udostępnij
3 komentarzy

ddob
2

Przepiękny post! i treść i zdjęcia :*

odpowiedz

mow_mi_aga
0

Być sobą to podstawa, nie ma sesnsu się męczyć - super wpis

odpowiedz

yudemere
0

Przecudowny wpis! Zdjęcia są niesamowite! *.*

odpowiedz

mow_mi_aga
0

Być sobą to podstawa, nie ma sesnsu się męczyć - super wpis

odpowiedz

yudemere
0

Przecudowny wpis! Zdjęcia są niesamowite! *.*

odpowiedz

ddob
2

Przepiękny post! i treść i zdjęcia :*

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda