SUN IN THE LEAD ROLE
07.08.2015

SUN IN THE LEAD ROLE

 

 

 

 

Lubie kiedy wchodząc na bloga widzę ładny, estetyczny wygląd. Wtedy aż chce się zobaczyć co jest dalej.. Zazwyczaj to tytuł posta musi zachęcić nas do przeczytania kilku zdań od autora. 
Jednak nie wszyscy czytają to co piszemy, więc trzeba też zadbać o dobre zdjęcia.  Lubię kiedy na zdjęciach nie ma cały czas tego samego. Biała ściana - nic nadzwyczajnego. Zazwyczaj przed zdjęciami zawsze sama szukam odpowiedniego miejsca. Szczerze mówiąc wolałabym, żeby występowały jasne kolory. Biel, czerń, szarość... Jednak w miejscu, w którym mieszkam jest to niemożliwe. Dlatego też staram się korzystać z tego co mam i mimo wszystko w każdym poście możecie zobaczyć inne miejsca.  Być może podobne, ale nie takie same. Bardzo lubię zmiany. Dlatego cały czas chciałabym coś zmieniać. W życiu, na blogu - takie zmiany już możecie zobaczyć. Nowy wygląd wszystko odświeżył i podoba mi się o wiele bardziej. Jednak jeśli macie jakieś uwagi to napiszcie :) Myślę, że zmiany są bardzo potrzebne, postaram się wam to troszkę opisać przy kolejnym poście, zainteresowani?

Dziś możecie zobaczyć dużo słońca. Zdjęcia typowo wakacyjne, co mi się bardzo podoba. Szkoda, że takie dni zdarzają się bardzo rzadko.

 

 

Szara bluzka - klik
koszula - KLIKNIJ
czarne spodenki -  KLIK
spodenki - klik
niebieska koszula - klik
koszula w paski -  klik
ogrodniczki - klik
 
Mam nadzieję, że mogę na was liczyć i klikniecie w linki :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  • udostępnij
2 komentarzy

anka_gor
0

👍

odpowiedz

eluminiunek
0

Fajny wpis

odpowiedz

anka_gor
0

👍

odpowiedz

eluminiunek
0

Fajny wpis

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda