Martirenti walczy o miłość. Wysłała gońca do domu crusha w USA!
13.07.2021

Martirenti walczy o miłość. Wysłała gońca do domu crusha w USA!

autor
Marta Rentel - jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia przyznała się niedawno, że zakochała się w "chłopaku z internetu. Kim jest jej crush?

Martirenti zakochana

Kilka dni temu influencerka nagrała video, które możemy zobaczyć na jej TikTokowym profilu. Martirenti przyznaje się w nim, że zakochała się w mężczyźnie z internetu. Crushem influencerki okazał się Brent Rivera.

Martirenti zdesperowana

Pomimo wielu prób - wysyłane wiadomości, zaczepki w komentarzach itp. Brent Rivera nie skontaktował się z Martą.  Influcencerka jednak nie zamierzała poprzestać na kontakcie internetowym. Żeby zwrócić na siebie uwagę Amerykanina wysłała na jego prywatny adres kuriera! 

Sam fakt zdobycia adresu gwiazdy wymagał od Marty nie lada sprytu. By plan mógł dojść do skutku Martirenti poprosiła o pomoc swoich znajomych z USA, którzy nie tylko odnaleźli prywatną posiadłość Brenta, ale również dostarczyli do niego przesyłkę - list miłosny w rozmiarze XL, bukiet kwiatów oraz balonów. Film w przeciągu 5 godzin obejrzało prawie 300 tysięcy urzytkowników TikToka. 

 

Kim jest Brent Rivera?

23 latek to YouTuber , aktor, osobowość świata internetowego znany głównie z serii  pranków i zabawnych filmów. Dodatkowym atutem jest jego atrkacyjny wygląd. Brent Rivera uznawany jest za jednego z najseksowniejszych influencerów na świecie.

Zasięgi, kótre osiąga robią wrażenie - 16,2 mln subskrybentów na YouTube, 21 milionów obserwujących na Instagramie. 

Czy będzie happy end?

Na to pytanie jeszcze nie potrafimy odpowiedzieć. Widząc jednak zaangażowanie Martirenti możemy stwierdzić jedno - to napewno nie koniec tej historii. Będziemy śledzić jej rozwój bo robi się bardzo ciekawie! Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że Marta zwróci na siebie uwagę Brenta. :) 

3 lubi to
1
6008
1 komentarzy

1

urzytkownicy, napewno 😮  kto to pisał...

odpowiedz

1

urzytkownicy, napewno 😮  kto to pisał...

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda