16.11.2018

"Ostatnie lato dzieciństwa". Oto, co wiemy o trzecim sezonie "Stranger Things"

autor
Padł ostatni klaps na planie trzeciego sezonu hitu Netfliksa. Gwiazdy serialu nie byłyby sobą, gdyby nie uchyliły w związku z tym rąbka tajemnicy. Fani "Stranger Things", jest na co czekać!
./uploads/Helv.x/87cc1f97a8f8fa6b905648134d4f94ef.jpg
W połowie listopada zakończyły się zdjęcia do trzeciego sezonu "Stranger Things". Ku uciesze fanów, poinformowały o tym osobiście gwiazdy serialu, Millie Bobby Brown i David Harbour. Wpisy aktorów wzbudziły jednak pewną dozę niepokoju wśród internautów. Szeryf Hopper bowiem przewrotnie żegnał się z wąsami (przy okazji pokazując się nie jak zazwyczaj w kapeluszu szeryfa, ale... czapce hydraulika). Jedenastka zaś… wyjątkowo emocjonalnie z przyjaciółmi z Hawkins. Podkreśliła w poście na Instagramie, że tym razem wyjątkowo trudno było im się rozstać.Fani "Stranger Things" zaczęli podejrzewać, że w hicie Netfliksa czekają poważne zmiany, być może nawet wywróci do góry nogami całą fabułę, więc im też przyjdzie się zmierzyć z bolesnym pożegnaniem. Cindy Holland, szefowa działu produkcji oryginalnych Netfliksa zapowiedziała, że nowa transza zdecydowanie ich zaskoczy.
15 lubi to
0
1068
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój