Jak IMPREZOWAĆ z głową? 5 porad na rozsądne zachowanie na melanżu!
13.11.2018

Jak IMPREZOWAĆ z głową? 5 porad na rozsądne zachowanie na melanżu!

Większość z nas lubi imprezować. Czy to zabawa w klubie, czy u kogoś ważne aby pamiętać o kilku zasadach, dzięki których nie obudzimy się następnego ranka w Las Vegas! Oto 5 zasad, które pomogą zachować zdrowy rozsądek i jednocześni dobrze się bawić. Zaczynamy!
1. Zawsze miej przy sobie TELEFON.
Dla niektórych może się to wydawać błahe i niepotrzebne, ale naładowany telefon z kilkoma złotymi na koncie to podstawa. Niezależnie czy Wam się przyda, czy nie, to będziecie mogli z niego zadzwonić i poprosić o pomoc znajomych, rodzinę, czy specjalne służby. Telefon zawsze da poczucie bezpieczeństwa, więc warto mieć go przy sobie.
2. Pilnuj swoich NAPOJÓW.
Te mocniejsze i zwykłe często zostawiamy na barze, idziemy tańczyć, a dopijamy, kiedy wrócimy. A TO BŁĄD!!! Niepostrzeżenie może z naszym napojem coś stać, a dla nas przyniesie to tylko zgubę. Zawsze należy dopijać napoje i ustrzegać się tych, proponowanych przez obce osoby.
3. Podchodź z dystansem do NOWYCH OSÓB.
Kiedy jesteśmy w ferworze zabawy każda nowopoznana osoba wydaje się nam niezwykle ciekawa i miła. Ale chyba wszyscy się zgodzą, że klub to nie najlepsze miejsce na poznawanie ludzi. Nie zgadzajmy się więc na wyjście z nową przyjaciółką lub przyjacielem z imprezy i nie pozwalajmy na przekraczanie naszych granic.
4. Nie wracaj do domu SAMEMU.
W grupie raźniej? Jak najbardziej! Może wydawać się to nam bezsensowne i dziwne, przecież możemy wrócić samemu do domu, ale nie do końca tak jest. Wyjście z imprezy oznacza, że albo świta, albo słońce zaraz się pokarze. Taka pora nie jest najlepsza na powrót do domu, więc pamiętaj o posiadaniu kilkunastu złotych na taksówkę, która dowiezie nas bezpiecznie pod drzwi domostwa.
5. Baw się CUDOWNIE.
Wiadomo, bezpieczeństwo to pierwszorzędna sprawa, ale nie dajmy się zwariować! Nie każda napotkana osoba to wyrzutek społeczeństwa czyhający na bezbronne osoby. W końcu idziemy na imprezę, aby dobrze się bawić i odprężyć. Jeśli zachowamy jednak podstawowe zasady, to na pewno wrócimy do domu cali i zdrowi.
A jakie są wasze sposoby na bezpieczne imprezowanie?
Piszcie w komentarzach!
Zdjęcia pochodzą ze stron: straitstimes.com, esquire.com, cultofmac.com, sciencemag.org, zatrzymajfaceta.pl
  • udostępnij
2 komentarzy

artisticspirit

Janettt
1

ja nie mam sposobów, bo nie imprezuję poza domem :D
moja rada, jak się boisz że Ci się coś stanie to siedź w domu ;) żartuję oczywiście :)

odpowiedz

Janettt
1

ja nie mam sposobów, bo nie imprezuję poza domem :D
moja rada, jak się boisz że Ci się coś stanie to siedź w domu ;) żartuję oczywiście :)

odpowiedz

artisticspirit

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

Moda