5 rzeczy, które musisz wiedzieć o Tinderze
02.11.2018

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o Tinderze

autor
macie tindera?
5. Zdjęcia
Jeśli zakładasz konto w tej aplikacji to musisz dodać zdjecie. Najlepsza opcja to 3-4 zdjęcia, ponieważ gdy dodacie jedną fotografię to może rodzić się pytanie "czy to przypadkiem nie zdjęcie z internetu?", a w przypadku dziewięciu zdjęć (maksymalna liczba zdjęć do dodania)- ktoś może się przestraszyć, a wasz profil będzie wyglądał jak album z wakacji. 

4. Wciąż zdjęcia
Warto dodać zdjęcie w kawiarni, galerii czy parku, ponieważ osoba, która widzi to zdjęcie może również tam chodzić, a to dodatkowo zachęci ją do skontaktowania się z wami. Jeśli macie pełno zdjęć typu selfie, zdjęcia z siłowni czy same zdjęcia ze zwierzakami to może to budzić odrazę. 
./uploads/Roamer/daf10ee764f14c2bb3854a7bcd261437.jpg
3. Super like
Osoba bez wykupionego Premium Plus może raz dziennie skorzystać z tej opcji. Jeśli Wasze zdjęcie podświetla się na niebiesko to znaczy, że właśnie takiego like'a dostaliście. Taki like = szczególne zainteresowanie. 

2. Opis
Warto dodać o sobie jakieś informacje w opisie. Często ludzie piszą jaki mają wzrost oraz czy interesuje ich związek na stałe czy na jedną noc. Dopiszcie tam coś o swoich zainteresowaniach. Pamiętajcie, ze warto wspomnieć o muzyce, którą lubicie, bo to ona może spowodować, że traficie na osobę z identycznym gustem muzyczym jak Wasz.

1. Konto
Pamiętajcie, że opcja usuwania konta jest banalna. Wystarczy wejść w ustawienia (ikona koła zębatego) i na dole wybrać opcję "wyloguj się" albo "usuń konto". Pamiętajcie, że jeśli już znajdziecie swoją drugą połówkę to warto pozbyć się takiej aplikacji.
./uploads/Roamer/8c7b6bdbcb157b74a1531772f33f2732.png
13 lubi to
1
5669
  • udostępnij
1 komentarzy

gochadzikalocha

gochadzikalocha

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój