Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Bohaterowie Riverdale i Chilling Adventures of Sabrina w jednym serialu? To możliwe
27.02.2020

Bohaterowie Riverdale i Chilling Adventures of Sabrina w jednym serialu? To możliwe

Riverdale i Chilling Adventures of Sabrina należą do najpopularniejszych produkcji na Netflixie. Czy twórcy uznali, że bohaterowie wymienionych seriali powinni się spotkać na wspólnym planie? Na instagramie pojawiło się zdjęcie, które wskazuje na to, że tak!

Obie produkcje powstają na podstawie komiksów wydawnictwa Archie Comics. Odpowiadają za nie ci sami twórcy. Ponadto w ostatnich odcinkach widzowie mogli dostrzec nawiązania do obu światów. Miasteczka Riverdale i Greendale sąsiadują ze sobą, zatem spotkanie bohaterów jest bardzo prawdopodobne!

Na oficjalnym profilu Chilling Adventures of Sabrina pojawiło się zdjęcie Kiernan Shipki z KJ Apą i Caseyem Cottem z Riverdale. Fani spekulują, że może to być zapowiedź crossovera dwóch hitów Netflixa.

View this post on Instagram

Riverdale is a big, scary place...

A post shared by Chilling Adventures of Sabrina (@sabrinanetflix) on

Jak przenikały się światy mieszkańców Riverdale i Greendale?

W Chilling Adventures of Sabrina Riverdale zostało wspomniane, gdy Sabrina poszukiwała artefaktów o nadprzyrodzonych mocach. Wraz z kuzynem Amrose'em trafiła wówczas do sąsiedniego miasteczka. Poszukiwania ograniczyły się jednak do lasu. Spellmanowie znaleźli koronę Heroda w jednym z drzew.  

./uploads/KatarzynAp/aa387be70c40f912fab3517b74eb9d8d.jpg

Kadr z serialu Chilling Adventures of Sabrina

Następnie o Riverdale wspomniano w rozmowie cioci Hildy (przemienionej w pająka) z doktorem Cee. Kobieta poprosiła go, aby udał się do sąsiedniego miasteczka, gdzie znajdzie knajpkę z "najbardziej soczystymi burgerami i najgęstszymi szejkami". Choć nie padła nazwa lokalu, nietrudno domyślić się, iż miała na myśli Pop's Chock'lit Shoppe. Miejsce, w którym spędza czas Archie z przyjaciółmi. 

./uploads/KatarzynAp/73b8d712bb8846debdaf970c5d71cc62.jpg

Kadr z serialu Riverdale

Nawiązania do uniwersum z "Sabriny" pojawiają się także w Riverdale. Przykład można znaleźć w odcinku Varsity Blues. Podczas przygotowań do meczu futbolowego na ekranie pojawił się Billy Marlin (Ty Wood), gracz Baxter High Ravens. W poprzednich sezonach Chilling Adventures of Sabrina chłopak dokuczał Theo.  

7 lubi to
4
6656
4 komentarzy

marcjamea
1

super wpis :)

odpowiedz
KatarzynAp
0

😻

Odpowiedz

Cichocki
0

Mam nadziej bo kocham te seriale

odpowiedz

stomatostudent

Cichocki
0

Mam nadziej bo kocham te seriale

odpowiedz

marcjamea
1

super wpis :)

odpowiedz
KatarzynAp
0

😻

Odpowiedz

stomatostudent

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda