Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Najlepszy pomysł na jesienną randkę dla każdego znaku zodiaku
24.10.2018

Najlepszy pomysł na jesienną randkę dla każdego znaku zodiaku

autor
Każdy z nas jest inny, ale pewne cechy charakteru zapisane są w… znakach zodiaków. Możesz w to nie wierzyć, ale to naprawdę się sprawdza. Zastanawiasz się, jaka randka najbardziej przypadnie do gustu Twojemu chłopakowi? Jego znak zodiaku ułatwi Ci wybór miejsca. Sprawdź nasze propozycje i zaplanuj randkę, która sprawi mu największą frajdę.

Baran

Romantyczna kolacja przy świecach raczej nie zachwyci Barana. Jeśli chcesz, aby Twój chłopak na długo zapamiętał randkę, zaplanuj coś bardziej ekstremalnego. Świetnym rozwiązaniem będzie wyścig na torze gokartowym, wspólne wyjście na squasha lub spontaniczny wypad w nieznane. Im bardziej wszystko będzie owiane tajemnicą, tym lepiej.


Byk

Byki słyną ze swojego zamiłowania do luksusu i ekskluzywnych przedmiotów. Kochają też jeść. Jeśli Twój chłopak jest spod tego znaku zodiaku, zabierz go do modnej restauracji lub przygotuj romantyczną kolację w domu. Byk z pewnością zauważy Twoje starania i poczuje się doceniony. 


Bliźnięta

Chłopcy spod znaku Bliźniąt są bardzo aktywni i uwielbiają towarzystwo. Jeśli nie przeszkadza Ci wyjście na randkę w większym gronie, może się to okazać strzałem w dziesiątkę. Zaaranżuj podwójną randkę ze swoją przyjaciółką i jej chłopakiem. Bliźnięta słyną ze swojego gadulstwa, dlatego przygotuj kilka ciekawych tematów do dyskusji. Jeśli jednak preferujesz spotkania tylko we dwoje, zabierz go do pubu lub kawiarni w centrum miasta (gdzieś, gdzie będą inni ludzie) lub do kina, ale pod warunkiem, że będziesz miała później czas na dyskusję na temat filmu.

./uploads/ddob/b0f8e7e6b22de4a7b1199a0dc741c68b.jpg


Rak

Raki słyną ze swojego zamiłowania do klasyki. W ich przypadku dobrze sprawdzi się romantyczny klimat. Najlepszym pomysłem będzie zaproszenie go do siebie i wspólne przygotowanie pysznej kolacji (koniecznie z deserem, bo Raki to łasuchy). Pamiętaj o zapaleniu świec i włączeniu Waszej ulubionej muzyki.


 Lew

Lwy kochają błyszczeć i zwracać na siebie uwagę wszędzie, gdzie się pojawią. Jeśli chcesz, aby Twój chłopak Lew zapamiętał randkę na zawsze, daj mu szansę na wykazanie się swoimi talentami. Świetnym wyborem będzie wypad na kręgle lub bilard, a jeśli jest urodzonym śpiewakiem, to wyskocz z nim na karaoke. Jeśli dysponujesz większym budżetem, zabierz swojego ukochanego na kolacje do ekskluzywnej restauracji, bo Lwy kochają opływać w luksusie.


Panna

Mężczyźni spod znaku Panny cenią sobie kontakt z przyrodą, dlatego idealną randką będzie wypad za miasto, zorganizowanie pikniku w jesiennej aurze i długi spacer z urokliwymi widokami. Jeśli jednak pogoda nie pozwoli na spędzenie kilku godzin na świeżym powietrzu, dobrym rozwiązaniem będzie randka, na której Twój chłopak będzie mógł wykazać się swoim intelektem, np. spotkanie fanów kina czy prelekcja artysty/twórcy, którego ceni.

./uploads/ddob/5663ffc2af70af6fb4e7806d3352b8a2.jpg

Waga

Mężczyźni Wagi to najczęściej artystyczne dusze i prawdziwi esteci. Jeśli Twój chłopak należy do tego grona, idealną randką będzie wyjście na wystawę lub najnowszą sztukę teatralną. Dobrym rozwiązaniem będzie też wypad do kina studyjnego na mniej popularną produkcję filmową. Dla Wagi ważne jest to, jak wyglądasz, dlatego przemyśl dokładnie swój strój, aby pasował do miejsca, w które się wybieracie. I najważniejsze - bądź punktualna. 


Skorpion

Skorpiony nie cierpią nudy, dlatego na randce musi się dużo dziać. Jeśli Twój chłopak jest spod tego znaku zodiaku, zabierz go do escape roomu. Będzie miał pole do wykazania się swoją zaradnością i umiejętnością logicznego myślenia, a Skorpiony to uwielbiają. Dobrym pomysłem będzie też wyjście na tzw. „kolacje w ciemności”, czyli restaurację, w której je się w całkowitych ciemnościach, a menu nie jest wcześniej ustalane z gośćmi (nie martw się, nie podają żadnych świństw). Niestety takie restauracje dostępne są tylko w kilku największych miastach w Polsce. 


Strzelec

Strzelec lubi, jak się dużo dzieje dookoła niego, dlatego najlepiej, jak zaplanujesz kilka atrakcji i nie zdradzisz mu, co się będzie działo. Na każdym kroku będzie miał niespodziankę. Najpierw możesz zabrać go na ciekawą wystawę (jeśli jest fanem sztuki) lub na film akcji do kina. Następnie wstąpcie do małej knajpki na burgera lub pizzę. Gdy zaspokoicie głód możecie się wybrać na kręgle lub wyciągnąć znajomych na imprezę. Im więcej będzie się dziać, tym lepiej.

./uploads/ddob/29d30c50a0c885f049a1695213b5bcf9.jpg


Koziorożec

Mężczyzna Koziorożec jest całkowitym przeciwieństwem Strzelca. On musi mieć wszystko zaplanowane i lubi wcześniej wiedzieć, co będzie robił, dlatego nie organizuj niespodzianek. Zamiast tego siądź ze swoim chłopakiem i wspólnie przygotujcie plan idealnej randki. Koziorożce kochają góry, więc może warto zaplanować całodzienny wypad za miasto? Zobacz, jakie atrakcje ma do zaoferowania Twój region i przedyskutujcie swoje propozycje.


 Wodnik

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku cenią sobie niestandardowe randki. Kolacja w restauracji czy wypad do kina może im się wydać oklepane. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na swoim chłopaku, wybierz miejsce, w którym jeszcze nie był. Największe wrażenie zrobi na nim spotkanie na tarasie widokowym wysokiego budynku. Będzie miał widok na panoramę miasta. Zabierz ze sobą małe przekąski i coś do picia i zróbcie sobie mały piknik w pięknym otoczeniu. 


Ryby

Jeśli Twój chłopak jest spod znaku Ryb, wybierz miejsce z tajemniczym klimatem. Może to być przytulna knajpka z wieloma malutkimi salami. Świetnie sprawdzi się też miejsce z ciekawą historią. Może w Twojej okolicy jest jakiś stary pałacyk? Dowiedz się więcej na jego temat i zabłyśnij swoją wiedzą na randce. Możesz też zorganizować trip po najciekawszych miejscach w Waszym mieście, których Twój chłopak jeszcze nie zna.

./uploads/ddob/79dc582cdf0e3cb20629a4c0e3456b7e.jpg
29 lubi to
3
2025
3 komentarzy

david_magrys
2

Szkoda, że nie ma iśc z kim na tą randkę... Haha ;";)

odpowiedz

lukaszmakeup
0

Nie wiem dlaczego Baranom przypisuje się brak romantyzmu ... no może coś w tym jest hahah :D

odpowiedz

ibejhlojda
0

Świetny post <3

odpowiedz

lukaszmakeup
0

Nie wiem dlaczego Baranom przypisuje się brak romantyzmu ... no może coś w tym jest hahah :D

odpowiedz

david_magrys
2

Szkoda, że nie ma iśc z kim na tą randkę... Haha ;";)

odpowiedz

ibejhlojda
0

Świetny post <3

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda