TA DZIEWCZYNA ZAMIENIA KAMIENIE W... ZWIERZĘTA!
21.10.2018

TA DZIEWCZYNA ZAMIENIA KAMIENIE W... ZWIERZĘTA!

autor
Akie Nakata to artystka z Japonii zajmująca się malowaniem... zwierząt na kamieniach. Nie są to jednak zwyczajne rysunki! Odpowiednich rozmiarów i kształtów kamienie wyglądają jakby były wprost zamienione w zwierzęta! W jej realistycznych, starannych i bardzo dokładnie wykonanych dziełach można się po prostu zakochać. Sami zobaczcie!
Artystka sama przyznaje, że kamienie, które zbiera na brzegu rzeki są dla niej ogromną inspiracją. Widzi w kamykach to, czego nie dostrzega nikt inny - Zwierzęce kształty, które później pokazuje w swoich pracach. W ten właśnie sposób ze zwykłych kamieni powstały śpiące pieski, słodkie kotki, małe ptaszki czy inne urocze zwierzaki. Sami przynacie, że jej prace, pomimo tego, że są zwykłymi kamieniami potrafią zachwycić!
WSZYSTKIE ZDJĘCIA POCHODZĄ Z GŁÓWNEGO KONTA ARTYSTKI NA INSTAGRAMIE (@akie_2525)
By wydobyć "żywą istotę" w kamieniu, artystka postępuje bardzo ostrożnie i dokładnie rozważa każdy krok. Poświęca sporo czasu, by jej prace wyglądały realistycznie a przy tym uroczo i przyjemnie dla oka. Wszystkie prace Akie możecie podziwiać na jej instagramie!
Co sądzicie o pracach artystki? Mi osobiście bardzo przypadły do gustu! A wam? Przy okazji, jak zwykle zapraszam was do moich pozostałych wpisów, które znajdziecie klikając w mój avatar lub w opcję Zobacz profil Do następnego! 
1900.
23 lubi to
podziel się na facebooku
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA – Córka bierze ślub! 💍😱
DDOB

Moda