Największy hit tego sezonu!!!
21.10.2018

Największy hit tego sezonu!!!

autor
Hej, mamy jesień, czyli kolejny sezon mody, a co w teraz jest hitem?
Pewnie jednego z was to zdziwi...
./uploads/TrikiNiki/b8e9cf77cd9045285dcb740bf251485a.jpeg
Nie przypuszczałam, że trend ten w takim stopniu podbije kolejny okres w modzie damskiej. Powrót lat 80. przypadł na poprzednie dwa sezony i kiedy naturalnie powinien ustępować, projektanci postanowili jeszcze bardziej zaakcentować swoje przywiązanie do epoki disco. Marynarki z szerokimi ramionami pojawiły się na pokazach Marca Jacobsa, Toma Forda, Balmain czy Saint Laurent Paris. Z kolei sukienki w stylu lat 80., czyli podkreślona talia, długości mini lub zarysowana linia ramion, warto szukać na wybiegach Isabel Marant, Saint Laurent Paris, Gucci lub Adam Selman. Szerokie paski, które mają podkreślać walory sylwetki, to must-have kobiecej garderoby z tego okresu. Na jesień i zimę 2018/19 swoje stylizacji wykończyli nimi Miuccia Prada, Donatella Versace, Elisabetta Franchi oraz Tom Ford. 
Szukając więcej inspiracji typowych dla mody lat 80., wypróbujcie błysk (Balmain, Tom Ford), zwierzęce printy (Saint Laurent Paris, Tomf Ford), eksponowanie logo (Versace), a także falbany (Marc Jacobs, Gucci, Vivienne Westwood, Alexander McQueen).
Mi osobiscie średnio ten trend przypadł do gustu, dlatego, że często w tych ubraniach źle wyglądam, chodz wizualnie mi się podobają, a co wy o tym sądzicie?
14 lubi to
1
187
  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój