Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Te 12 rzeczy robi tylko prawdziwie zakochana kobieta
18.10.2018

Te 12 rzeczy robi tylko prawdziwie zakochana kobieta

autor
W stanie zakochania nasz umysł i ciało wysyłają bardzo specyficzne sygnały. Zastanawiasz się, czy uczucia, które Ci towarzyszą, świadczą o zakochaniu. A może to tylko zauroczenie? Przychodzimy z pomocą. Sprawdź, jak zachowuje się prawdziwie zakochana kobieta. Czy większość z tych punktów dotyczy też Ciebie?

1.       Planujesz wspólną przyszłość

 Od pewnego czasu spotykasz się z chłopakiem. Codziennie towarzyszą Ci nie tylko motyle w brzuchu, ale także przyłapałaś się na planowaniu swojej przyszłości z uwzględnieniem planów Twojego ukochanego. To znak, że Ci na nim coraz bardziej zależy, myślisz o nim poważnie i wiążesz swoją przyszłość tylko z nim.


 2.       Akceptujesz jego wady

 Gdy jesteśmy zauroczone, najczęściej nie zauważamy wad swojego partnera. Uważamy go za księcia z bajki. Dopiero, gdy dopadnie nas prawdziwa miłość, potrafimy stworzyć związek nie z ideałem, a z prawdziwym człowiekiem, który nie jest pozbawiony wad. Zdajemy sobie z nich sprawę, dostrzegamy je, ale potrafimy je zaakceptować. To jest właśnie miłość.

./uploads/ddob/824549ec0bcfa103319fe29de8d9c3c5.jpg

Źródło: weheartit.com

3.       Myślisz o nim na okrągło

 W każdej chwili o nim myślisz, każde miejsce Ci o nim przypomina. Nawet jeśli byś chciała, nie byłabyś w stanie przeżyć jednego dnia bez wspomnienia o nim. W wolnych chwilach zastanawiasz się, co robi, jak mu mija dzień.


 4.       Tęsknisz, gdy nie widzicie się od kilku godzin

 Wracasz z randki, zamykasz za sobą drzwi i już chciałabyś znowu z nim być. Brzmi znajomo? Każda chwila spędzona bez niego powoduje coraz większą tęsknotę i liczysz godziny do kolejnego spotkania. Gratulacje, jesteś zakochana :)

./uploads/ddob/777f28e7d9194079b19cd25bfd879b79.jpg

Źródło: weheartit.com

5.       Mówisz w liczbie mnogiej

Coraz częściej zamiast „ja” używasz „my”. Mówisz: „chcemy/lubimy/byliśmy” i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Nie ukrywasz, że jesteś w związku, a wręcz podkreślasz to w każdej rozmowie. 


6.       Nie boisz się być sobą

Na początku związku zawsze chcemy wypaść przed drugą osobą jak najlepiej. Mamy idealnie zrobiony manicure, nie pokazujemy się w dresie lub bez makijażu, a na zabawnej komedii nie wybuchamy śmiechem na całą salę kinową. Tak się zachowujemy, jak jesteśmy zauroczone i chcemy zrobić dobre wrażenie. Gdy się zakochujemy, zaczynamy zachowywać się swobodniej, pokazując, jakie jesteśmy naprawdę. Nie boimy się pokazać bez pełnego makijażu czy rozpłakać na wzruszającej scenie w filmie. Czujemy, że możemy być sobą.

./uploads/ddob/246dd7a70f717e547d0539234220e74c.jpg

Źródło: weheartit.com

7.       Masz ochotę krzyczeć z radości

Czy doznałaś kiedyś uczucia, w którym byłaś tak szczęśliwa, że miałaś ochotę wyjść na ulice, zacząć tańczyć i krzyczeć, aby każdy zobaczył Twoje szczęście? Jeśli tak, to nie ma wątpliwości, że jesteś zakochana. Przygotuj się jednak, że w życiu nie zawsze jest tak kolorowo i zdarzają się gorsze chwile. Jak je przezwyciężycie, to tylko umocnią wasze uczucie. 


8.       Interesujesz się jego życiem

Nie chodzi tu o bycie wścibską, ale o zwykłą troskę, zainteresowanie i wsparcie. Jesteś ciekawa co robi w danym momencie, jak mu się układają relacje rodzinne, czy nie ma problemów w szkole/na uczelni. Jeśli będzie Cię potrzebował, zrobisz wszystko, aby mu pomóc.


 9.       Nie wstydzisz się swoich uczuć

Gdy jesteśmy zauroczone boimy się mówić o swoich uczuciach. Przeciwnie jest, gdy czujemy, że to prawdziwa miłość. Otwieramy się przed drugą osobą i nie mamy obaw przed mówieniem, co czujemy. Oczywiście pierwsze wyznanie miłości jest niesamowicie stresującym momentem, ale gdy to przezwyciężymy wszystkie opory znikają.

./uploads/ddob/6d3f8d1c2ba0ca2c3c5216c1bb44194d.jpg

Źródło: weheartit.com

10.       Nie interesują Cię inni mężczyźni

Zakochana kobieta interesuje się tylko swoim partnerem. Nie w głowie jej flirty czy poznawanie innych chłopaków. Kompletnie jej to nie interesuje, bo czuje się spełniona i kochana.


11.       Angażujesz się

Pokazujesz swojemu chłopakowi, że jest dla Ciebie ważny. Zaczynasz coraz śmielej proponować gdzie możecie pójść na randkę. Nie boisz się, co o Tobie pomyśli, jeśli znowu zadzwonisz do niego pierwsza. Zaczynasz coraz bardziej się angażować i jest to naturalne, jeśli jesteś w kimś zakochana. 


12.       Twoja mowa ciała zdradza wszystko

Nikt z nas nie jest w stanie w 100% zapanować nad swoją mową ciała. Szeroki uśmiech zawsze pojawia się na Twojej twarzy, jak tylko go zobaczysz lub instynktownie chcesz być jak najbliżej niego (np. przechylasz głowę w jego stronę, delikatnie stykasz się z nim rękoma), nawet Twoje źrenice delikatnie się rozszerzają, gdy go zobaczysz. Jest wiele sygnałów, które zdradzają Twoje uczucia.

24 lubi to
2
4163
2 komentarzy

Janettt
1

Pierwszy raz zgadzam się w 100% z takim wpisem :D

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Janettt
1

Pierwszy raz zgadzam się w 100% z takim wpisem :D

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda