Drukarka, która drukuje ruchome zdjęcia rodem z Harry’ego Pottera!
17.10.2018

Drukarka, która drukuje ruchome zdjęcia rodem z Harry’ego Pottera!

Kojarzycie ruchome zdjęcia w Harrym Potterze? Chyba każdy z nas marzył kiedyś o tym, aby móc stworzyć taką fotkę rodem z „Proroka codziennego”. Okazuje się jednak, że już niedługo będzie to jak najbardziej możliwe! Drukarka Lifeprint to gadżet, którego nie może zabraknąć u każdego fana czarodzieja z Hogwartu!
To nie żart! Drukarka Lifeprint pozwala na błyskawiczne wydrukowanie ruchomego zdjęcia! A wszystko to możliwe dzięki zastąpieniu zwykłego atramentu technologią na bazie cynku. W ten sposób wydrukowane zdjęcie nie odbiega jakością od zwykłej fotografii i może zapewnić sporo atrakcji!
Warto jednak zadać pytanie, jak to wszystko działa. Okazuje się, że do otrzymania ruchomego zdjęcia potrzebny będzie smartfon i specjalna aplikacja sparowana z drukarką Lifeprint. Dzięki specyficznej technologii, po zeskanowaniu zdjęcia w aplikacji otrzymamy film nakręcony podczas strzelania fotki (trochę jak w funkcji ruchomych zdjęć w iPhone, kiedy otrzymujemy nagranie z „przed” i „po” wykonaniu zdjęcia). Co ciekawe, chociaż zdjęcie będzie wydrukowane (na fizycznym nośniku), dostępna będzie cyfrowa wersja, którą udostępnimy na Instagramie czy Facebooku.
Dodatkowo, fotografię wzbogacić będzie można o różne filtry rodem ze świata Harry’ego Pottera, jak np. szal Gryffindoru czy okulary Harry’ego.
Drukarka Lifeprint jest efektem współpracy wytwórni Warner Bros z firmą Lifeprint. Dostępna będzie w sprzedaży od 22 października w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Koszt gadżetu to ok. 500 złotych, natomiast zakupimy ją na Amazon.com. Poniżej także wideo prezentujące możliwości drukarki. To co? Skusicie się na gadżet rodem z Hogwartu i zakochacie się w ruchomych zdjęciach? :D
5 lubi to
podziel się na facebooku
  • udostępnij
1 komentarzy

EWELINAG

EWELINAG

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA – Córka bierze ślub! 💍😱
DDOB

Moda