Filmy na YouTube, które nauczą robić Cię ładne paznokcie!
17.10.2018

Filmy na YouTube, które nauczą robić Cię ładne paznokcie!

autor
Hybrydowe lakiery do paznokci są obecnie dostępne w każdej drogerii. Wystarczy kupić bazę, top, ulubione kolory, a do tego niedrogą lampę i voilà, piękną stylizacją jak od kosmetyczki możesz wykonać w domu. Ale zaraz, zaraz… czy to na pewno aż takie proste? Jak zwykle z pomocą przychodzą tutoriale na YouTube. Te filmy nauczą Cię robienia pięknych stylizacji na Twoich paznokciach!Hybrydowe lakiery do paznokci są obecnie dostępne w każdej drogerii. Wystarczy kupić bazę, top, ulubione kolory, a do tego niedrogą lampę i voilà, piękną stylizacją jak od kosmetyczki możesz wykonać w domu.
Ale zaraz, zaraz… czy to na pewno aż takie proste? Jak zwykle z pomocą przychodzą tutoriale na YouTube. Te filmy nauczą Cię robienia pięknych stylizacji na Twoich paznokciach! 


Krok 1: długie i mocne naturalne paznokcie

Trudną sztukę zapuszczania paznokci opanowało niewiele z nas. Ale spokojnie, są pewne triki, która nam to ułatwią. Na początek polecamy film Roksany Piotrowskiej.
Krok 2: hybryda krok po kroku

Takich filmików znajdziecie na YouTubie mnóstwo. Nam akurat podpowiedziały Candymona i Red Lipstick Monster.
Przy okazji, oglądając te filmiki, możecie zapoznawać się z ofertą różnych marek, nie tylko tych profesjonalnych, ale także tych dostępnych np. w Rossmanie.
Krok 3: zdobienia jak u profesjonalisty!

Kiedy opanujesz podstawy, zachce Ci się pewnie czegoś bardziej skomplikowanego. Tutaj też z pomocą przychodzą topowe urodowe Youtuberki: Red Lipstick Monster i Maxineczka.
Krok 4… należy do Was!

Dajcie znać w komentarzach, jakie stylizacje na paznokciach lubicie najbardziej – coś bardziej ekstrawaganckiego, czy może jesteście zwolenniczkami klasyki? Które Youtuberki według Was najlepiej pokazują jak zrobić ładne paznokcie? 
15 lubi to
0
1608
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój