SZALIK, KTÓRY ZABEZPIECZY NAS PRZED ZANIECZYSZCZENIAMI POWIETRZA I PRZEZIĘBIENIEM!
16.10.2018

SZALIK, KTÓRY ZABEZPIECZY NAS PRZED ZANIECZYSZCZENIAMI POWIETRZA I PRZEZIĘBIENIEM!

autor
Temperatura spada, a tym samym wzrasta poziom zanieczyszczenia powietrza ze względu na wytwarzane w gospodarstwach domowych spaliny pochodzące z kotłów i pieców na paliwa stałe. SMOG staje się coraz bardziej dokuczliwy❗
Przed wyjściem z domu warto pomyśleć o ochronie nie tylko przed zimnem, ale i przed smogiem. Z pomocą przyjdzie szalik antysmogowy! Bioscarf skutecznie zabezpieczy nie tylko przed mrozem, ale także przefiltruje 99,75% zanieczyszczeń.
Firma Bioscarf wprowadziła na rynek antysmogowy szalik. Wygląda jak każdy inny. Z tą różnicą, że w okresie jesienno-zimowym ochroni nas nie tylko przed zimnem, ale i przed smogiem.
Szalik antysmogowy: JAK DZIAŁA


Szaliki antysmogowe wytwarzane są z opatentowanego materiału, który na całej swej długości pełni rolę filtra. Do ich produkcji wykorzystywane są butelki PET z recyklingu. Chronią przed wieloma zarazkami powodującymi przeziębienie i grypę, a także przed unoszącymi się w atmosferze cząsteczkami związanymi z zanieczyszczeniem powietrza - PM10+ (pyłki, pleśń i kurz), PM2.5+ (smog i bakterie) i PM0.1+ (wirusy).
A co Wy myślicie o tym szaliku ?
#mood #ddob #ddobinsta #ddobtalk
0
576
12 lubi to
podziel się na facebooku
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA – Córka bierze ślub! 💍😱
DDOB

Moda