Maffashion zagra w filmie!
10.10.2018

Maffashion zagra w filmie!

autor
I nie będzie to gościnna rola w youtube’owej produkcji Abstra. Maffashion już wkrótce zobaczymy na wielkim ekranie.
Julia Kuczyńska zagra w filmie „Planeta Singli 2” tuż obok Agnieszki Więdłochy i Macieja Stuhra. W tej części ich filmowi bohaterowie będą przechodzić kryzys w związku. Oprócz nich, na ekranie ponownie Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak czy Danuta Stenka. 

Nagrania do filmu zaczęły się kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz oficjalnie Julia przyznała, że dostała tam rolę. Premiera filmu już w listopadzie.
./uploads/Reni/c7044c013b2f0270520a98509e6e9458.png
kadr z filmu "Planeta Singli 2"
Chociaż jej rola jest tylko epizodyczna, dla niej samej wiele to znaczy.  Jak wyznała Maff we wpisie na Insta to było jedno z jej marzeń.

"Spełniłam jedno z moich najskrytszych marzeń. Nigdy głośno publicznie o tym nie mówiłam, ale wielu moich znajomych wie, że od dawna chciałam spróbować swoich sił na wielkim ekranie! Stało się! Już 9. listopada będziecie mogli mnie wypatrzyć w Planecie Singli 2. Moja rola nie jest duża, to tylko epizod, mimo to bohaterka, którą gram, pełni dość ważną funkcję w filmie. Jestem podekscytowana, lekko zestresowana i szczęśliwa! Co ciekawe, pierwszy klaps z moim udziałem miał miejsce w marcu! Pamiętacie mój powrót z Majorki, gdzie pracowałam nad kampanią dla jednej z polskich marek odzieżowych? Godzinę po wylądowaniu w Polsce byłam już na planie. A teraz w końcu mogę Wam o wszystkim powiedzieć! Oficjalny trailer filmu od kilku dni hula w kinach. Nie chcę zdradzać więcej szczegółów. Wiedzcie, że dla mnie ta propozycja była ogromnym wyróżnieniem, a sama praca na planie wyzwaniem, możliwością sprawdzenia siebie w nowej dziedzinie. Do zobaczenia w kinach!"

Jesteście ciekawi jej roli? Czy druga część „Planety Singli” okaże się podobnym sukcesem co pierwsza?
23 lubi to
3
1695
  • udostępnij
3 komentarzy

nataszam
0

Ciekawa jestem jak wypadnie ;)

odpowiedz

PBukowska
0

Każdy powinien spełniać swoje marzenia 😃

odpowiedz

artisticspirit
0

Wow

odpowiedz

artisticspirit
0

Wow

odpowiedz

PBukowska
0

Każdy powinien spełniać swoje marzenia 😃

odpowiedz

nataszam
0

Ciekawa jestem jak wypadnie ;)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój