Suchy szampon- 5 nietypowych zastosowań
07.09.2018

Suchy szampon- 5 nietypowych zastosowań

Używacie go do włosów?
Suchy szampon oczywiście kojarzy się z włosami. Nie raz potrafi on uratować nas w sytuacji, gdy nie zdążymy umyć włosów albo wtedy, gdy nasza objętość jest zerowa. Ale czy on nadaje się tylko do tego? Przekonam Was, że nie. Zobaczcie sami.

1. Matowienie dłoni
Na pewno każdy z Was miał nie raz spocone dłonie. Suchy szampon może okazać się czasem wybawieniem, bo wystarczy, że nim spryskacie dłonie i nie musicie się już krępować przy podawaniu ręki. 

2. Nieprzyjemne zapachy
Suchy szampon sprawdzi się też jako pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów. Spryskajcie nim wkładki butów i zostawcie na noc. Rano nieprzyjemnego zapachu nie powinno już być. 

3. Tłusta plama
Jeśli się poplamicie np.: rosołem to suchym szamponem spryskajcie plamę. Talk, który jest w tym kosmetyku powinien pochłonąć tłuszcz, a to zdecydowanie ułatwi usunięcie plamy w praniu. 
./uploads/paulinoowo/801b612df6ba6d744f3e6cfe2a73741e.jpg
4. Zmatowienie i tekstura
Jeśli macie proste i "śliskie" włosy to użyjcie suchego szamponu. On je zmatowi i nada tekstury. Teraz włosy powinny się lepiej zaplatać, a spinki i wsuwki powinny zostać na swoim miejscu.

5. Antyperspirant
Jeśli Wasz antyperspirant się skończył, a nie macie nowego w zapasie to uzyjcie suchego szamponu. On powinien sprawić, że nie będziecie się tak pocić.
./uploads/paulinoowo/39093dbc445c3d3aa83c86eb351a4ae2.jpg
23 lubi to
2
1118
  • udostępnij
2 komentarzy

paulinoowo
0

znaliście te triki?

odpowiedz

Nvtkv
0

Nie miała o tym pojęcia!

odpowiedz

Nvtkv
0

Nie miała o tym pojęcia!

odpowiedz

paulinoowo
0

znaliście te triki?

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój