BO NATURALNE TEŻ JEST PIĘKNE,CZYLI O #MYREALSELFSEPTEMBER!
06.09.2018

BO NATURALNE TEŻ JEST PIĘKNE,CZYLI O #MYREALSELFSEPTEMBER!

Na Instagramie coraz częściej widzimy zdjęcia, których celem jest promocja naturalności, bo tak głupio się utarło,że aby coś pokazać w internecie trzeba to poprawić. Instagram poprzez takie myślenie wprowadził już w kompleksy miliony osób na całym świecie.
Nià The Light, a na Instagramie @niathelight to pomysłodaczyni kampani #MyRealSelfSeptember. Jako pierwsza opublikowała zdjęcie z tym o to właśnie hasztagiem, a teraz w ślad za nią dodają zdjęcia inni ludzie.

Sama Nià tak napisała pod swoim zdjęciem:

"Czas na wyzwanie! Myślę, że social media przestrzeń pełna pięknych zdjęć, które pomagają nam się łatwo ukrywać za filtrami i z pomocą aplikacji zmieniają naszą wersję NAS SAMYCH. Zazwyczaj mocno ingerowałam w swoją urodę, zanim zamieściłam zdjęcie, ale teraz, gdy wchodzę na swój profil, ledwo poznaję siebie. Właśnie dlatego w tym miesiącu będę dzielić się z Wami swoimi naturalnymi zdjęciami, bez makijażu i interwencji narzędzi komputerowych. Bardzo zachęcam Cię, byś do mnie dołączyła pod hashtagiem #MyRealSelfSeptember. Z niecierpliwością czekam, by poznać Was wszystkie! "

Hasztag rośnie w siłę, a to pokazuje,że nawet z pozoru tak nie wiele znaczące rzeczy mogą naprawdę wiele zdziałać. Każdy kto dodał zdjęcie,a w opisie użył hasztagu #MyRealSelfSeptember pokazał,że nie boi się naturalności. Przez to,że internet kreuje przed nami samych idealnych ludzi boimy się zaakceptować siebie, a nawet nie umiemy tego przyjąć do siebie.

Kampania już dziś cieszy się sporym zainteresowaniem, a liczba postów wciąż wzrasta.

A może i ty wrzucisz na Instagrama selfie w 100% naturalne i dołączysz do akcji #MyRealSelfSeptember? Macie na tyle odwagi? :)
./uploads/mow_mi_aga/97f96e7fd9f3eb8d39fed17d0b3dbcde.jpg
./uploads/mow_mi_aga/57d6fadf78e458a39c06bf1767a7d02a.jpg
./uploads/mow_mi_aga/9e721f44925583d20e9298a55eb4e5e1.jpg
20 lubi to
3
1059
  • udostępnij
3 komentarzy

magdajanek
1

Fajna inicjatywa 😀

odpowiedz

paulinoowo
1

piękna

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

paulinoowo
1

piękna

odpowiedz

magdajanek
1

Fajna inicjatywa 😀

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda