Kylie Jenner chwali się pomadką nazwana jej imieniem!
06.09.2018

Kylie Jenner chwali się pomadką nazwana jej imieniem!

Najmłodsza bilionerka świata rozkręciła prędko swoją firmę kosmetyczną, na której zarabia teraz niezłe pieniądze. Teraz szykuje nową kolekcję.
Młodsza siostra Kim Kardaschian rozpoczęła produkcję swoich kosmetyków w 2016 roku. Od początku istnienia firma jest jedną z najpopularniejszych i dzięki niej Jenner zarabia duże pieniądze. Na początku Kylie Cosmetics oferowało Lip Kity złożone z matowej, płynnej pomadki i konturówki. Teraz na stronie i w sklepach celebrytki możemy kupić m.in. pomadki, błyszczyki i paletki cieni.

Dzisiaj Kylie pochwaliła się na swoim Snapchacie, że w najbliższym czasie wypuści do sprzedaży nowy Lip Kit! Pomadka wraz z konturówką będzie nosiła nazwę 'Kylie' i, jak mówi modelka, będzie w kolorze idealnego nude. Córka Kris zdradza nam, że nowa kolekcja pomadek będzie miała nową, inna i lepszą formułę niż dotychczasowe produkty do ust w jej sklepie.

Na oficjalnej stronie Kylie Cosmetics zestawy do malowania ust kosztują 29$.
Jesteście ciekawi nowej pomadki? Ja bardzo.
12 lubi to
1
201
  • udostępnij
1 komentarzy

Juliaaa321
0

:)

odpowiedz

Juliaaa321
0

:)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój