Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
KIM KARDASHIAN W KOSTNICY, ROBI MAKIJAŻ ZMARŁEJ KOBIECIE
23.08.2018

KIM KARDASHIAN W KOSTNICY, ROBI MAKIJAŻ ZMARŁEJ KOBIECIE

Dzisiaj nietypowa historia Kim, piszcie o tym myślicie

Kim Kardashian odwiedziła kostnicę, aby dowiedzieć się, jak malować nieżyjącą osobę. Sama chce w trumnie prezentować się jak najlepiej. Kim Kardashian jest fanką kolorowych kosmetyków i makijażu. Jednak w najnowszym odcinku "Keeping Up with the Kardashians" celebrytka testowała triki makijażowe na... nieżyjącej kobiecie! Kim Kardashian poszła do kostnicy Kim wyznała, że ma obsesję na punkcie śmierci. Gwiazda chce być jak najlepiej na nią przygotowana i marzy o tym, aby... wyglądać dobrze w trumnie. Dlatego postanowiła odwiedzić kostnicę, by dowiedzieć się, jak sprawić, żeby zwłoki prezentowały się dobrze. Wiem, że śmierć to chorobliwy temat. Ale ja po prostu mam obsesję i chcę się jak najlepiej przygotować na ten dzień - skomentowała.

./uploads/TrikiNiki/5d7d68c995bae97cc3ad303287851ece.jpg

 

Jednak po chwili spędzonej w kostnicy Kardashian przyznała, że nie była gotowa na ten eksperyment. Kiedy gwiazda zobaczyła "trupa", odskoczyła na bok. Celebrytce towarzyszył kreator makijażu, Mario Dedivanovic. Mój żołądek się skręca. Myślałam, że wszystko jest w porządku, a teraz myślę, że zaraz zwymiotuję - powiedziała przerażona. Na miejscu Kim i jej towarzysz dowiedzieli się także, jak balsamować zwłoki. Wszystko było testowane na starszej, "nieżyjącej" kobiecie. Kim była w szoku, kiedy spoglądała na człowieka, który się nie rusza. Na szczęście gwiazda i jej przyjaciel zorientowali się w końcu, że leży przed nimi modelka, a jej klatka piersiowa unosi się i opada. Oddycha, więc nie jest martwa - powiedziała z ulgą.

./uploads/TrikiNiki/afe2cbd19161313462d066028e81c8a0.jpg

   

Celebrytka wydała się być poruszona tym, co przeżyła w kostnicy. Zdradziła, że było to dla niej cenne doświadczenie. Jednocześnie wyznała, że tym sposobem nie boi się o to, co stanie się z nią po śmierci. Cieszę się, że Mario tutaj ze mną przyszedł. Teraz wiem, że kiedy nadejdzie ten dzień, będę w dobrych rękach.Okazuje się, że Kim ma obsesję na punkcie śmierci od momentu, kiedy jej przyjaciel opowiedział jej o pewnym pogrzebie. Mężczyzna wyznał gwieździe, że trumna była otwarta, a osoba, która w niej leżała wyglądała zupełnie inaczej niż za życia.

./uploads/TrikiNiki/ad1026bb82da9a887791493bd7a2b593.jpg

  

To straszne, że ludzie mają później obraz człowieka z trumny. Nie pamiętają jak wyglądał za życia, tylko jak wyglądał w trumnie - skarżyła się. Zanim Kim udała się do kostnicy chciała przećwiczyć robienie makijażu na mamie. To zadanie jednak się nie udało, bo już po chwili celebrytki śmiały się do łez. Nie jestem martwa. Tak, wiem, wyglądam po prostu bardzo źle - skomentowała Kris Jenner.

./uploads/TrikiNiki/0a60877edde1d1db416b424a48aad607.jpg

Co myślicie o takim doświadczeniu? Odważylibyście się na coś takiego?
Więcej: http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,23808393,kim-kardashian-w-swoim-show-poszla-do-kostnicy-uczyla-sie.html

19 lubi to
2
2199
2 komentarzy

Wika05
2

Jak dla mnie to trochę przesada...

odpowiedz
nikusia_18_
1

w_kawulak tez tak sadze... 

Odpowiedz

Wika05
2

Jak dla mnie to trochę przesada...

odpowiedz
nikusia_18_
1

w_kawulak tez tak sadze... 

Odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda