Daniel Magical zbanowany przez YouTube!
17.08.2018

Daniel Magical zbanowany przez YouTube!

W ostatnim czasie YouTube zalany jest tzw. „patostreamerami". Do przedstawicieli tej grupy należał m.in. Daniel Magical, czyli chłopak z Torunia, który prowadzi relacje na żywo wraz ze swoją rodziną z libacji alkoholowych. Nie trudno się domyślić,że nie brakuje podczas nich wulgaryzmów oraz takich zachowań,które publicznie ( a w dodatku młodym ludziom ) nie powinny być pokazywane. Nie raz w domu Magicala zjawiała się policja. Jednak patostreamer nic sobie z tego nie robił. Dziś podzielił się informacją,że jego konta zostały zbanowane i nie będzie już więcej prowadził transmisji na żywo.
Na jego Facebook'owym profilu możemy znaleźć taki wpis:

„Oficjalnie wszystkie moje konta na youtube zostały usunięte, nie wiem dlaczego. Jacek odłączył kontakt w pokoiku, włączam komputer, a tutaj konta zablokowane „WSZYSTKIE”. Na mailu nie mam żadnej wiadomości. Nic a nic nie wiem. Czy to nasz koniec ? Dziękujemy wam za 4 lata i setki GODZIN DYMÓW. Jutro jak się ogarnę przemyślę i zobaczę co się stało KOCHAMY WAS”

Jednak już w kolejnym wpisie Daniel dzieli się inforamcją,że trwają rozmowy, a konto danielmagicaltv nadal jest dostępne. Cały wpis brzmi dokładnie tak:

"Uwaga jutro stream o 19:00 . Zapraszam wszystkich, dziękuje za wsparcie . Trwają rozmowy z Youtube na razie wbrew wszystkich ku*** i hejterom " MOGĘ " nagrywać na drugim kanale danielmagicaltv ! Nie poddamy się widzimy się jutro link w komentarzu"

Całą sytuację dokładnie wytłumaczył na swoim kanale Boxdel, czyli youtuber,który dokładnie śledzi losy polskiego YouTube.

W swoim filmiku mówi o tym,że zbanowane zostało tylko jedno konto Daniela, a mianowicie "Margaret". Natomiast oficjalne konto "Daniel Magicial" ma dwa ostrzeżenia. Warto dodać,że trzecie ostrzeżenie jest równoznaczne z dożywotnim banem. Nic dziwnego więć,że patostreamer nie prowadzi na nim już swoich streamów.

 
11 lubi to
2
484
  • udostępnij
2 komentarzy

w_kawulak
1

Jego streamów nawet nie warto komentować....

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

w_kawulak
1

Jego streamów nawet nie warto komentować....

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój