YouTuber przewiduje śmierć celebrytów! Kilka typów już się sprawdziło…
25.02.2021

YouTuber przewiduje śmierć celebrytów! Kilka typów już się sprawdziło…

To może nieco przerażające, trochę creepy, ale na YouTubie istnieje konto, na którym przepowiadane są daty śmierci znanych osób – celebrytów, piosenkarzy, aktorów, sportowców.

Profil jest anonimowy i to nie jego pierwsze chwile na platformie. Zaistniał już w 2020 roku, wtedy też był znany jako VISION 2020. Na kanale przewidziano między innymi śmierć Kobe Bryanta czy Chadwicka Bosemana. Na początku tego roku tajemniczy YouTuber założył kolejny profil – VISION 2021 (pierwsze filmik filmiki pojawiły się 2 tygodnie temu). Zapowiada w nim dokładne daty śmierci popularnych ludzi. 
 
Na koncie możemy znaleźć kilka sugestii. Śmierć w 2021 może nadejść między innymi do: 50 Centa (3 listopada), Kanye Westa (2 maja), Zlatana Ibrachimowica (1 grudnia), Michaela Jordana (29 czerwca), papieża Franciszka (9 lipca), Donalda Trumpa (27 lipca), Kim Kardashian (25 września) czy Eminema (6 września). Na kanale jest tego więcej – link!
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/91c5ec2405188addba0d15d6230058f0.png

Pojawiły się także przepowiadania na 2022 rok. Wśród nich są Ariana Grande, Gucci Mane, Kendall Jenner (swoją drogą wszyscy Kardashianie mają szybko zemrzeć? :D), Emma Watson, Zendaya, Demi Lovato czy Neymar.
 
Jak myślicie, czy kolejne przepowiednie śmierci YouTubera się spełnią? 
Od razu wyjaśniamy – na YouTubie można znaleźć wiele filmików wyjaśniających drobne oszustwo VISION. Otóż wrzucane filmiki mogą być w ciągu roku edytowane – przycinane (co nie będzie zaznaczone). Nagrane są na każdy dzień roku, po killadziesiąt sekund, a później przycinane na odpowiednią datę. Tak sam YouTuber może sterować datami śmierci. Jeśli ktoś naprawdę umrze w danym roku, ekspresowo przytnie filmik na właściwą datę. Nie będzie to uwzględnione w historii edycji filmiku – dalej będzie widniało, że został dodany w lutym tego roku. ;) Ot, i cała zagadka rozwiązana. Zwykły fake, ale ciekawy, prawda? No i trzeba przyznać, że sprytny i pomysłowy! ;)
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/bbe6fba31b303204cac6459ff5451f72.png
1 lubi to
0
2057
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda