Idealne seriale do nadrobienia w wakacje
11.08.2018

Idealne seriale do nadrobienia w wakacje

autor
Dla mnie sierpień jest miesiącem podczas, którego siedzę przed ekranem laptopa/komputera/ czy TV oglądając seriale, chciałabym więc podzielić się z wami kilkoma, które doskonale nadają się na wakacyjne zabijanie czasu, ponieważ są to seriale posiadające najwyżej 1 sezon lub te przeznaczone typowo dla nastolatków.
cz. 1 #1 GirlbossCzyli po polsku szefowa Opowiada on historię Amoruso, która zaczynała od sprzedaży ubrań vintage na eBayu, a już w wieku 28 lat została szefową własnej firmy Nasty Gal — wartego miliony dolarów imperium mody. Serial dla każdego kto potrzebuje motywacji, ale też chce podążać swoją własną drogą  
#2 The End of the F***ing WorldNastolatek mający zadatki na psychopatę i spragniona przygód buntowniczka wyruszają na pechową wyprawę. Serial,który oglądał już chyba każdy a jego popularność pokazuje tylko, że trudno jest nie wciągnąć się w historię Alyssy i Jamesa.  
#3 Young SheldonMłody Sheldon to prequel kultowego serialu Teoria wielkiego podrywu. Jest to historia dziewięcioletniego Sheldona Coopera, który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe – w świecie, w którym królują sport i kościół, bycie matematycznym geniuszem zdaje się jeszcze bardziej komplikować i tak trudny czas dorastania. Chyba mój ulubiony serial z tej 3 a także najmniej z niej popularny. Historia Sheldona jest zabawna i choć jego wiedza może czasem powodować niemałe kompleksy, to jest to idealna historia na wakacyjny wieczór.
A jakie są wasze ulubione zapychacze czasu ?
2
103
10 lubi to
podziel się na facebooku
  • udostępnij
2 komentarzy

artisticspirit
1

Ja uwielbiam Riverdale <3

odpowiedz

artisticspirit
1

Ja uwielbiam Riverdale <3

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA – Córka bierze ślub! 💍😱
DDOB

Moda