Dawka Motywacji. Oto lista na każdy Nowy Początek
23.07.2018

Dawka Motywacji. Oto lista na każdy Nowy Początek

Nowy Początek zaczyna się od włączenia We Found Love Rihanny i kieliszka prosecco.
./uploads/Daria_Waryszak/5d85754c8a9cf249de52eb06a60cd6f5.jpg

Gdybym miała zliczyć wszystkie moje ,,nowe początki" to prawdopodobnie byłoby ich tyle ile istnieje odcinków Mody Na Sukces. Różnica polega tylko na tym że to pierwsze się nie nudzi. Bo wiecie jak to jest, nie? Wymówek jest tak dużo a rozwiązań.. w sumie też, ale wiadomo, każdego szkoda. Wystarczy, że ktoś Wam powie coś co..no nie przypadnie Wam do gustu i w mgnieniu oka w głowie rodzi się już plan noszący nazwę JA NIE DAM RADY? NO TO SIĘ PRZEKONAMY! (Ty się przekonasz bo ja przecież doskonale wiem, że mam rację!)

./uploads/Daria_Waryszak/661c8792ded0ca8d487f09afba2e1c45.png

Postanowienie Poprawy i Zaczynam Od Jutra.

Zwykle zaczyna się od: ,, od jutra z tym kończę" albo ,,od jutra zaczynam" i zazwyczaj się na tym kończy.. paradoks.
Zaczyna się od postanowienia, no więc postanawiasz sobie:
- Wstaję jutro rano i idę biegać, dość tego lenistwa.
Nastaje ranek, zmotywowana do pracy nad sobą i gotowa do wyjścia zostajesz zaskoczona przez lodowatą ulewę, która skutecznie zdążyła ochłodzić twój zapał. Wiesz że nie zapowiada się aby miało przestać.
- No dobra, trudno, trzeba szukać pozytywów, po południu będę już po drugiej kawce więc kofeina dopiero pobudzi mnie do biegania.
Przychodzi południe, trochę niechętna, trochę zmęczona... postanawiasz że:
- Nie ma sensu iść teraz skoro nadal jest zimno, a może wieczorem będzie cieplej?...
Tak, zdecydowanie, pójdę wieczorem.
Mija kilka godzin, siedzisz przy kominku otulona kocem, popijając gorące kakao i czytając swoja ulubioną książkę i nagle przychodzi ten moment.. wybija TA godzina, właśnie TA. Niechętnie spoglądasz w stronę okna podświadomie mając nadzieję, że na zewnątrz panują nadal jakieś anomalie pogodowe które pokrzyżują ci plany.
Spoglądasz na kominek, później na gorący kubek kakao, później na okno. Wiesz już że nie możesz opuścić swojego ciepłego miejsca i udać się na bieg który miał być wstępem do twojego nowego JA, ale szczerze mówiąc wcale się tym nie przejmujesz bo przecież jutro też jest dzień więc... ZACZNĘ OD JUTRA. (Albo kiedy znowu pozazdroszczę komuś figury).

./uploads/Daria_Waryszak/313c31683871e29b36522a4f45da3958.png

Szybkie decyzje.

Przychodzi taki moment w naszym życiu kiedy wiemy, że musimy coś zmienić, zazwyczaj jest to jakiś impuls. Bywa też tak, że brakuje nam motywacji. Nie wiem jak u Was, ale u mnie Nowy Początek zaczyna się od włączenia We Found Love Rihanny i kieliszka prosecco. Jeśli są te dwie rzeczy, to można zacząć działać.

#Inspiracja #Odpowiednisupport

Uwielbiam oglądać filmy które motywują do pracy, szczególnie z silnymi, niezależnymi kobietami w roli głównej. Nic tak nie motywuje do pracy nad sobą jak takie filmy, te historie są najlepszą inspiracją, bo pokazują Nam Kobietom, że jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko co sobie postanowimy. Najbardziej w takich filmach uwielbiam to, że istnieje nić porozumienia między mną a główną postacią. Fajne jest to, że identyfikujemy się z postaciami filmowymi, przez co czujemy się zmotywowane i zainspirowane do działania.

#Muzyka

Wyobrażacie sobie robić trening bez muzyki? Albo oglądać film bez muzyki? Widziałyście Ocean's 8? Ja nie wyobrażam sobie tego filmu bez tego soundtracku. Może zacznę od tego że zawsze mam przy sobie słuchawki. Kiedy jadę autobusem, rowerem czy idę na spacer, to zawsze musi być do tego odpowiedni soundtrack. Oczywiście gatunek zależy od humoru, ale same przyznajcie, że kiedy zrobiłyście kawał dobrej roboty i wracacie do domu autobusem lub pieszo to aż się prosi włączyć ulubioną piosenkę. Myślę, że właśnie poprzez muzykę bardziej odczuwamy emocje. Warto, właśnie z tego powodu utworzyć swój #motivationsoundtack który pomoże Wam zarówno w trudnych chwilach jak i zmotywuje do pracy.

#Działanie

My kobiety, mamy skłonność do krytykowania samych siebie i do szukania powodów niepowodzenia. Krótko mówiąc, zanim zaczniemy coś robić to mamy już gotową całą listę powodów, dla których to nie może się udać i zazwyczaj całą uwagę skupiamy właśnie na tym. Mój sposób na radzenie sobie z tym problemem jest następujący:

Po pierwsze primo KIERUJ SIĘ INTUICJĄ.

Po drugie primo BĄDŹ PEWNA SIEBIE I SWOJEGO CELU.

Po trzecie primo SKUP SIĘ NA "DLACZEGO CHCĘ TO ZROBIĆ" ZAMIAST "DLACZEGO NIE".


Jaki jest Wasz zestaw na Nowy Początek i co najbardziej Was motywuje? Dajcie znać w komentarzu ;)

5 komentarzy

Wika05
1

Świetny wpis ❤️ Widać,że pisany prosto z serca by pomóc innym 💕

odpowiedz
Daria_Waryszak
0

Cieszę się, że się podoba ❤

Odpowiedz

paulinoowo
1

swietny wpis

odpowiedz
Daria_Waryszak
0

Dzięki 😊

Odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

paulinoowo
1

swietny wpis

odpowiedz
Daria_Waryszak
0

Dzięki 😊

Odpowiedz

Wika05
1

Świetny wpis ❤️ Widać,że pisany prosto z serca by pomóc innym 💕

odpowiedz
Daria_Waryszak
0

Cieszę się, że się podoba ❤

Odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda