Stres? Po co to komu?!
14.03.2018

Stres? Po co to komu?!

Mijamy go na każdym kroku. Czy to w szkole, czy to w pracy, na spotkaniu ze starym znajomym a nawet na randce! Jest wszędzie, a jednak niewiele się o nim mówi. Jak go skutecznie zwalczać? Często znajomi pytają się mnie jak sobie z tym radzę, gdyż chodzę do szkoły muzycznej gdzieś stres dosyć często się pojawia np. na scenie. Mam na to parę trików, które mnie osobiście pomagają bardzo :)
1. Pij dużo wody! Zawsze kiedy odczuwam negatywne emocje, sięgam po butelkę wody. NAPRAWDĘ POMAGA!
2. Włącz piosenki które wywołują u Ciebie spokój, relaks i radość! Pomyślelibyście że kiedy śpiewam, zapominam nagle o stresie? Albo to odruch obronny :D Jeśli lubisz czytać, może spróbuj odnaleźć swoją kotwicę właśnie w tym?
3. Jest to coś, czego próbuję od niedawna. Planuję i wypisuję sobie wszystkie lęki, aby potem móc z nimi walczyć! Często uporządkowanie myśli bardzo pomaga :)
4. Jeśli następnego dnia, czeka Ciebie ważne wydarzenie, dlaczego by nie zrobić sobie dzień wcześniej domowego spa? Przecież nie ma nic przyjemniejszego niż maseczka na twarzy, dobrze jedzenie i chwila dla siebie we własnym zaciszu!
5. Nawet mała drzemka jest dużą pomocą. Może całkowicie zregenerować organizm i przede wszystkim uspokoić nasze wnętrze!
Mam nadzieję, że tych parę porad, pomoże co po niektórym w nerwowych sytuacjach i nauczy was jak kontrolować swoje emocje!
2
1645
7 lubi to
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB

ddob
youtube

KULISY SŁAWY JESSICA MERCEDES - JAK STAŁA SIĘ SŁAWNA
DDOB

Moda