FRIZ: „Gwarantuje Ci liścia jak się spotkamy”
19.09.2021

FRIZ: „Gwarantuje Ci liścia jak się spotkamy”

Friz postanowił odpowiadać na zaczepki. Nie zdecydował się jednak, aby robić to publicznie. Zamiast tego pisze prywatne wiadomości do youtuberów. Adresaci zdecydowali się je opublikować...
./uploads/jeilliebean/191af6bbac288c85eb7124c9ddf70853.jpg

Frizowi puszczają nerwy?

Friz zdecydował się napisać wiadomość prywatną do Nitrozyniaka. Co zawierała? Warto wspomnieć, że podczas jednego ze streamów, Nitro nawiązał do popularnego mema, który powstał po opublikowaniu teledysku do utworu SenYoutuber w jednej ze scen mówi następujące słowa:

W tym momencie Friz był o krok od usunięcia wszystkich problemów Ekipy. Tyle brakowało.

Dodał również, że w takiej sytuacji można by było powiedzieć o nieszczęśliwym wypadku. Friz stanął w obronie swojej ukochanej Wersow. Stwierdził, że tego typu dowcipy podczas streamów są nie na miejscu. Karol powiedział, że jeśli kiedykolwiek go spotka, ten na pewno poniesie konsekwencje swoich żartów. Friz napisał:
To już dla mnie przesada, beka beką ale pośrednie życzenie komuś śmierci czy *uj wie co? chamówa potężna, gwarantuje ci liścia ode mnie jak się kiedyś spotkamy.

Nitro zdecydował się odpowiedzieć:
Chyba ci się czaty po**bały. Jak ciśnienia nie trzymasz dzieciaku to do psychologa się zapisz.

./uploads/jeilliebean/904725b42eb935fc63a86487f4aa47b6.jpg

Nitrozyniak powiedział, że początkowo nie chciał publikować wiadomości od Friza, jednak zauważył, że Karol tej samej nocy napisał także do Wardęgi, zarzucając mu brak honoru i obsesję na punkcie Ekipy. Nitro stwierdził, że Karol jest "odklejony lub na wyjeździe był pod wpływem środków odurzających". Zaprzeczył również, że życzył komukolwiek śmierci, a cytował wyłącznie treść komentarza od widza.

Co o tym myślicie?

1 lubi to
3
42766
3 komentarzy

20

myśle że mam to w chuju

odpowiedz

duży siurdak 09/21 22:14:01
0

zwal mnie karol

odpowiedz

0

www.rzal.pl

odpowiedz

duży siurdak 09/21 22:14:01
0

zwal mnie karol

odpowiedz

0

www.rzal.pl

odpowiedz

20

myśle że mam to w chuju

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda